7m


7m

hyundai

Isaac Yattara için ne düşündü?

Isaac Promise, Fotomaç'a iddialı açıklamalarda bulundu. Nijerya Milli Takımı ile Pekin Olimpiyatları'na giderken havaalanında Trabzonspor'a imza atan İsaac, "G.Birliği'nin benim üzerimde emeği büyük ama o aşamadan sonra orada faydalı olamazdım. Trabzonspo

Spor 08.09.2008, 08:50
Isaac Yattara için ne düşündü?
Isaac Promise, Fotomaç'a iddialı açıklamalarda bulundu. Nijerya Milli Takımı ile Pekin Olimpiyatları'na giderken havaalanında Trabzonspor'a imza atan İsaac, "G.Birliği'nin benim üzerimde emeği büyük ama o aşamadan sonra orada faydalı olamazdım. Trabzonspor'a gelmem doğru bir karardı. Hedefleri büyük bir takıma geldim. Burası benim için iyi bir şans kapısı. Bu şansı çok iyi değerlendireceğim. Trabzon'da şampiyonluk yaşayabiliriz" diye konuştu.

Sorunlu futbolcu değilim

Sorunlu oyuncu olmadığını belirten İsaac, şöyle devam etti: "Geç gelmem hataydı. Olimpiyatlar nedeniyle ailemden çok uzak kalmıştım. Hem de yorgundum. Ailemle birlikte dinlenip Trabzonspor'a hazır dönmek istedim. Yattara ile iyi bir ikili oluşturacağımızı düşünüyorum. İkimiz, tribünleri ayağa kaldırırız. Rakipler bizi nasıl durduracaklarını düşünsün. Pekin'de teklif aldım ama önce Trabzon'a borcumu ödeyip, iki yıl sonra transferi düşünürüm. Giderken de kulübüme çok para kazandırırım."

Yorumlar (1)
tufies 14 yıl önce
inşlh dediği gibi olur ısıacın. ama hatasını anlaması da ii yolda olduğuna işaret şimdilik. bakalım herşey zamanla belli olur umarım ts için hayırlı olur.mühim olan ii konsantre olmak iş kafada bitio. forza ts7!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@