banner539

banner526

banner533

banner513

Isaac "geç gelme" cezası

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu, Pekin Olimpiyatları sonrası Trabzon'a geç dönen Nijeryalı oyuncu Isaac Promise'ye 7 bin 500 Avro para cezası verdi. Kulüp genel sekreteri Hasan Yener, Pekin Olimpiyatları sonrasında ülkesine geçen ve Trabzon'a istenen sü

Spor 10.09.2008, 13:30
Isaac

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu, Pekin Olimpiyatları sonrası Trabzon'a geç dönen Nijeryalı oyuncu Isaac Promise'ye 7 bin 500 Avro para cezası verdi.

Kulüp genel sekreteri Hasan Yener, Pekin Olimpiyatları sonrasında ülkesine geçen ve Trabzon'a istenen sürede dönmeyen Isaac Promise konusunda yönetim kurulu olarak bir değerlendirme yaptıklarını belirtti.

Isaac'in gecikme süresi ve katılmadığı antrenman sayısı hesaplanarak aldığı ücrete göre disiplin talimatı gereğince 15 bin 166 Avro para cezasına çarptırılması gerektiğini kaydeden Yener, çeşitli sebepleri göz önüne alarak rakamın yönetim kurulu tarafından 7 bin 583 Avro'ya indirildiğini kaydetti.

Yener, söz konusu indirimde oyuncunun olimpiyatlarda elde ettiği başarı, bu yüzden katıldığı kutlamalar, takıma yeni adapte olması ve ilk cezası gibi unsurların rol oynadığını söyledi.

Yorumlar (1)
Monarchos 12 yıl önce
yüzbinlerce, bazısı milyon eurolar alan topçulara 7500 euro ceza verirsen adam sana bi taraflarıyla güler.. sonra dövünüp durursun, biz bu jabiyi alırken ii oynuyordu ama sorunlu çıktı die.. bu iş böyle olmaz..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@