7m


7m

hyundai

ilk haber61 verdi Aksu Doğruladı

Yattara'nın Al Sadd Kulübüne transferinin gerçekleşmediği haberini sizlere yine ilk biz duyurduk. Haber61.net'in ziyaretçilerine duyurduğu bu haberden sonra Kulüp Mali Saymanı Mahmut Aksu transferde yaşanan son dakika gelimelerini Ajanslara geçti. İşte Ak

Spor 25.09.2008, 01:44
ilk haber61 verdi Aksu Doğruladı

Yattara'nın Al Sadd Kulübüne transferinin gerçekleşmediği haberini sizlere yine ilk biz duyurduk.

Haber61.net'in ziyaretçilerine duyurduğu bu haberden sonra Kulüp Mali Saymanı Mahmut Aksu transferde yaşanan son dakika gelimelerini Ajanslara geçti.

 

İşte Aksu'nun AA'ya yaptığı açıklama:

Kulüp genel saymanı Mahmut Aksu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yattara'nın transferinde kulübün istediği koşulların gerçekleşmediğini söyledi.

Katar kulübünün, transfer dönemi bittiği halde saat 24.00'e dek izin aldığını ifade eden Aksu, ''Bu süre sonunda transfer gerçekleşmedi. Yarın yine ek süre alırlar ve görüşme talep ederlerse onu bilemeyiz. Ama herhangi bir anlaşma olmadı. Yattara, bugün takımın 11.00'deki antrenmanına katılacak'' diye konuştu.


Yorumlar (14)
şiranli 14 yıl önce
inşallah ğitmez ve transfer gercekleşmez.bu saatten sonra istanbul medyası oyununa gelmeyelim arkdaşlar zaman yattarayı kazanma zamanıdır.birazda yattara tarfından düşünün teklif edılen para cok büyük ve o trabzonspor tarftarından izin istedi ğitmek için..KİMSE YATTARAYI HAİN İLAN FALAN ETMESİN.ğitmeze ilk maçta bütün stadın ona sevgiyle karşilamsını istıyorum..
Karadeniz Kaplanı 14 yıl önce
Yattara ne pahasına olursa olsun kalmalı satılacaksada ara transfer döneminde satılmalı çünkü yeri dolmalı ! şuan onu satarsak gerçekçi olalım büyük kan kaybederiz !!
casa 14 yıl önce
Yattaranın transferinden değil 10 bin başkanın değişiyle 20 bin yuro alsak satmayız ifadesi günümüz konjektüründe çokdoğru olup gelecek günlerde sponsorlar ve yayıncı kuruluşlan pazarlık yapamaz hale gelinecektir.Yönetiçilerimiz ve özellikle Sayın Başkanımız bu mantıktan hareket eder diye düşünmekteyiz.Olaya bu pencereden bakılırsa doğru yapılmış olunmaz mı ? Trbzonsporluluk adına sevgi saygı ve muhabbet dolu yıllara.
celil 14 yıl önce
bu saatten sonra kafa olarak yattara için ts bitmiştir.taraftar içinde yattara bitmiştir.bundan sonra ne kadar istesekte hiçbirşey eskisi gibi olmayacak.federasyonlarının izin vermesi çok daha iyi olur.çünkü satmasak ersun hocada bu saatten sonra oynatmaz çünkü karabük maçından sonra yaptığı açıklamalar bunun göstergesi.keşke bunlar olmasaydı en azından yattara bugün basın açıklaması yapıb ben gitmek istiyorum demeseydi çok yazık oldu.gitmememsi takım içi huzuruda bozabilir bu saatten sonra.artık başarısızlığa tahammülümüz kalmadı ona göre yönetim gereğini en iyi şekilde yapsın.
kaankaan 14 yıl önce
sadri baba her sey iyi gidiyor satma yattarayi bozma takimi..arkadaslar sms atıp takıma katkı yapalım...haydin yattaranin parasını bız verelım...satma sadri baba biz parasini oderiz...haydin millet sms atalim..
teyfik 14 yıl önce
siz daha haberi girmeden ben .....öğrenmiştim ilk defa doğru bir haber yazmışlardı sizde evet transfer olmadı diyince inandım yinede teşekkürler yattara kaldığı içinde mutluyum.......
ALİSUKRU 14 yıl önce
evet sonuçunu merak ettiğimden uyuyamadım saat 02.30 haber 61e bakmak için kalktım içimden geçen 15000.000 avro vermiyorlarsa satılması doğru olmaz yerinide dolduramayız bu habere sevindim işte t.spor işte yönetim ayrıca seneye kalırsa 25 milyon avro eder diyorum yönetimi kutlarım
kahve 14 yıl önce
ben bu saatten sonra gitmese bile trabzona faydadan çok zarar vereceği düşüncesindeyim gitse iyi olurdu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@