İki yüzlü TFF!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Siirtspor'un bir alt lige düşürülmesine karar verdi.TFF yaptığı açıklamada bir takımın aynı sezon içerisinde iki kez sahaya çıkmadığı için küme düşür

İki yüzlü TFF!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Siirtspor'un bir alt lige düşürülmesine karar verdi.

TFF yaptığı açıklamada bir takımın aynı sezon içerisinde iki kez sahaya çıkmadığı için küme düşürülmesi gerektiğini ve bu talimatın uygulandığını açıkladı.

Fenerbahçe’yi kurtarabilmek adına talimat değiştiren TFF, Siirtspor’a küme düşürme cezası uygularken talimatlara uygun davranması ilginç bir çelişkiyi ortaya çıkardı. Siirtspor’un durumunu araştırmadan, hangi durumda neden sahaya çıkamadığını bilmeden cesurca küme düşürebilen TFF , şike yaptığı CAS , UEFA ve Yargıtay tarafından doğrulanan  Fenerbahçe’ye karşı adeta süt dökmüş kediye dönmesi ve gereken cezayı uygulayamaması adaletin nasıl işlediğini bir kez daha gösterdi.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat toygar
murat toygar - 6 yıl Önce

hürriyet in UEFA tff den Yargıtay kararını istedi haberinde Fenerbahçe tek kelime geçmiyor.

Ahmet Tabakoğlu
Ahmet Tabakoğlu - 6 yıl Önce

Ey gidi Siirt Jet-Pa spor :)

Cahit Sağır
Cahit Sağır - 6 yıl Önce

Siirtspor şike yapsaydı düşüremezlerdi çünkü fb emsalteşkiş etmektedir.

adil türk
adil türk - 6 yıl Önce

Kafaları asla değişmez.En iyisi.TFF baştan sona yeni kadrolar oluşturulmalı.Bu insanlar adalet ve ahlak konusunda çok titiz kişiler olmalı.

adil türk
adil türk - 6 yıl Önce

Olsaydı siyaset hemen el atardı işe.Yani başbakan ve muhalefet liderleri.

ismail baycan
ismail baycan - 6 yıl Önce

hani hiç birşeyde birleşemeyip trabzonun haklarını gasp etme konusunda birleşen kanunlar değiştiren siyası yalakalar nerede..siirt den oy çıkmaz dimi..!!!yazık çok yazık insanlığın yüz karası olmaya devam ediyorsunuz..

SIRADAKİ HABER