İdmanocağı moral arıyor

Bayanlar 1. Voleybol Ligi takımlarından İdmanocağı, hafta sonu sahasında Bursa Büyükşehir Belediyespor'u yenerek moral bulmak istiyor.Antrenör Murat Yedidağ, hafta içi oynadıkları Nilüfer Belediyespor maçından istedikleri sonucu alamadıklarını belirterek,

Spor 04.12.2014, 12:34
İdmanocağı moral arıyor

Bayanlar 1. Voleybol Ligi takımlarından İdmanocağı, hafta sonu sahasında Bursa Büyükşehir Belediyespor'u yenerek moral bulmak istiyor.

Antrenör Murat Yedidağ, hafta içi oynadıkları Nilüfer Belediyespor maçından istedikleri sonucu alamadıklarını belirterek, "Beklediğimizin çok altında oynadık. Basit hatalar yaptık. Bugüne kadar oynadığımız maçlara kıyasla yapmamamız gereken çok basit hatalar yaptık. Sezon başından beri oynadığımız hiçbir maçta bu kadar basit hatalar yapmamıştık. Dolayısıyla kaybettik" dedi.


Nilüfer Belediyespor maçının aynı zamanda ligde son 2 senedir evlerinde kaybettikleri ilk müsabaka olduğunu ifade eden Yedidağ, şunları kaydetti:

"Bu maçı geride bıraktık. Önümüzde Bursa Büyükşehir Belediyespor maçı var, bu maçı kazanarak moral bulmak istiyoruz. Bursa ekibi, 2 yeni takviye yaptı. Denk kuvvetlerin mücadelesi olacak. Rakibimiz ligdeki en yakın takipçimiz. Kesinlikle kazanmamız gereken bir maç. Kazanırsak hedeflerimizden şaşmamış olup, çıtamızı koruyacağız. Maça hazırız. Rakibimizden çekinmiyoruz."Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@