İdmana Helikopterle Gidecek

Cardiff'e transfer olan Robbie Fowler, Liverpool'dan ayrılamayınca helikopter satın aldı.Liverpool'dan Cardiff'e transfer olan Robbie Fowler evinden ayrılamayınca çareyi helikopter almakta buldu. Liverpool'da yaşamayı sürdürecek olan 32 yaşındaki futbolcu

Spor 04.08.2007, 11:55
İdmana Helikopterle Gidecek


Cardiff'e transfer olan Robbie Fowler, Liverpool'dan ayrılamayınca helikopter satın aldı.

Liverpool'dan Cardiff'e transfer olan Robbie Fowler evinden ayrılamayınca çareyi helikopter almakta buldu. Liverpool'da yaşamayı sürdürecek olan 32 yaşındaki futbolcu yaklaşık 220 kilometre uzaklıktaki Cardiff'e gidebilmek için 200 bin pound (520 bin YTL) değerinde bir helikopter satın alacak. Evine beş bin pound (13 bin YTL) değerinde helikoper pisti de yaptıracak olan Fowler, özel pilotuna da 90 dakika sürecek uçuş için günlük 200 pound (520 YTL) ödeyecek.

ÜÇÜNCÜ EN ZENGİN

İngiltere'de David Beckham ve Michael Owen'ın ardından 28 milyon poundluk (72 milyon 800 bin YTL) servetiyle en zengin üçüncü futbolcu olduğu belirtilen Fowler, kariyerinde 487 maçta 224 gole imza attı. Geçen sezon bitiminde Liverpool ile sözleşmesinin sona ermesinin ardından bir alt ligde mücadele eden Cardiff takımına transfer oldu.

Sabah

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@