banner192

İbrahim Hacıosmanoğlu'na ağır sözler

Trab­zons­po­r’­un iç ba­rı­şa ve bir­li­ğe ih­ti­ya­cı ol­du­ğu­nu be­lir­ten Sebahattin Ça­kı­roğ­lu, “Bu amaç­la gel­miş­tik ama ar­ka­daş­la­rı­mız bö­len bir ekip ol­du. Aci­len ge­nel ku­ru­la gi­dil­me­li. Yö­ne­tim, en azın­dan bu ba­si­re­ti gös­

 İbrahim Hacıosmanoğlu'na ağır sözler

banner197
Trab­zons­po­r’­un iç ba­rı­şa ve bir­li­ğe ih­ti­ya­cı ol­du­ğu­nu be­lir­ten Sebahattin Ça­kı­roğ­lu, “Bu amaç­la gel­miş­tik ama ar­ka­daş­la­rı­mız bö­len bir ekip ol­du. Aci­len ge­nel ku­ru­la gi­dil­me­li. Yö­ne­tim, en azın­dan bu ba­si­re­ti gös­ter­me­li, en azın­dan bir de­fa doğ­ru­yu yap­ma­lı­” de­di. Baş­kan Ha­cı­os­ma­noğ­lu­’na da ses­le­nen Ça­kı­roğ­lu, “Ken­di­si­ne gü­ve­ni­yor­sa ge­nel ku­ru­la gi­der. Bu yö­ne­tim ta­ra­fın­dan Trab­zons­po­r’­un onu­ru, gu­ru­ru her şe­yi kı­rıl­mış­tır. Ha­cı­os­ma­noğ­lu se­çi­me gir­sin 150 oy bi­le ala­maz. Ar edi­yor­sa se­çi­me de gir­me­z” di­ye ko­nuş­tu.İbrahim Ha­cı­os­ma­noğ­lu,ge­nel ku­rul­da 4 bin 236 üye­nin bin 571’i­nin oyu­nu al­mış­tı.
 
‘Kümeye gitmek demektir’
 
Ol­ca­n’­ın ge­ri­de ka­lan se­zon­da ta­kı­mı ayak­ta tu­tan isim­ler­den bi­ri ol­du­ğu­nu be­lir­ten Ça­kı­roğ­lu, “T­rab­zon, Ol­ca­n’­ın ye­ri­ni 15 mil­yon eu­ro­luk bir adam­la bi­le dol­du­ra­maz. Ni­ye küs­tü­rül­dü bil­mi­yo­rum ama an­laş­ma sağ­lan­ma­lı. Şim­di­ye ka­dar bu iş bit­me­liy­di. Ol­can, Onur gi­bi isim­le­ri sat­mak de­mek Trab­zons­po­r’­a kü­me­ye git de­mek­ti­r” de­di. Ol­ca­n Adın’­la söz­leş­me im­za­la­na­ma­ma­sı­nı da de­ğer­len­di­ren Ça­kı­roğ­lu, “Za­fi­yet ola­rak de­ğer­len­dir­mek or­ta­da olan bir du­rum. Bo­zuk sa­at bi­le gün­de iki kez doğ­ru­yu gös­te­rir­ken bu ar­ka­daş­lar bir ke­re bi­le doğ­ru­yu gös­te­re­mi­yo­r” di­ye ko­nuş­tu.  

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.