Hüseyin: Haksız eleştiriliyoruz

Trabzonspor'da kaptan Hüseyin Çimşir ve Umut Bulut, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basın açıklaması düzenledi.Kaptan Hüseyin Çimşir ve Umut Bulut açıklama yaptı.TARAFTARA ÇOK İŞ DÜŞÜYORHüseyin Çimşir, "Bu hafta Sivas maçı zor olacak, ligin zirvesindeyiz,

Spor 20.11.2008, 11:47
Hüseyin: Haksız eleştiriliyoruz

Trabzonspor'da kaptan Hüseyin Çimşir ve Umut Bulut, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basın açıklaması düzenledi.

Kaptan Hüseyin Çimşir ve Umut Bulut açıklama yaptı.

TARAFTARA ÇOK İŞ DÜŞÜYOR

Hüseyin Çimşir, "Bu hafta Sivas maçı zor olacak, ligin zirvesindeyiz, sahamızda kazanmak istiyoruz, taraftraımızın desteği ile kazanırız, taraftarımız stadı doldurmasını istiyoruz. centilmence bir maç olmasını istiyoruz"

ELEŞTİRİLERİ HAK ETMİYORUM

"Trabzonsporun kaptanıyım, futbolcular her dönem sorun yaşayabilir doğaldır, ben işimi yapmaya çalışıyorum. Lig devam ediyor, en iyi sezon geçirmek istiyoruz, eleştiriler futbolda olur, acımazsı eleştiriler oldu, bu eleştirileri hak etmedim"

 

KAÇTI BIRAKTI, DENİLMESİN, MÜCADELE ETMEYİ SEVİYORUM"

"Takım olmak zor, bizi halen daha takım olmadık, bu yolda ilerliyoruz, bunda saha sonuçları çok önemli, yapılan transferler, hedefi olan takımız, 11. haftada beraber üzül ürüyoruz, beraber seviniyoruz. 11. haftanın sonunda en yakın rakibimize 4 puan fark var. Sezon sonunda hedeflediğimiz yerde bitiririz. Mücadele etmeyi seviniyorum, kaçtı bıraktı denilmektense mücadele etmeyi seviniyorum"

TS İLE KAĞIT ÜZERİDE SÖZLEŞME YAPMAM

 "Trabzonspor ile sözleşmem kağıt üzerinde olmam. Tek düşüncem Trabzonsporun başarısıdır"

 

TAHRİKLERE KAPILMAYALIM

"Geçmişe takılıp kalmamak lazım, olaylı maçtan sonra da Sivasla maç yaptık, futbolda güzel şeyler olmalı, taraftarımız sağduyulu ve centilmendir, takımlarını iyi bir şekilde destekleyeceklerdir, saha içinse sıkıntı olabilir ama taraftarımız takımlarını iyi bir şekilde desteklemeli, tahriklere kapılmamalı"

 

TRABZONSPOR'UN HEDEFİ ŞAMPİYONLUKTUR

 "Bu maç çok önemli bir maç dönüm maçı alacağımız galibiyet bize artı olacaktır, şampiyonluk çok fazla telaffuz etmek istemiyoruz, baskı olmamamsı için çok fazla kullanılmasını istemiyoruz, Trabzonspor'un hedefi tabi ki şampiyonluktur"

 

 

Umut Bulut açıklama yaptı.

 

ELEŞTİRİLERE KATILMIYORUZ

 

Umut Bulut, “Gökhan ile Umut'un ikili oluşturmadığı eleştirisine katılmıyorum, yeni takımız, birbirine yeni yeni alışıyoruz, Gol atamadığımız pozisyonlarda da asisler  yaptık”

 

GÖHKAN İLE ANLAŞAMADIĞIMIZ DOĞRU DEĞİL

"Bazı özelliklerimiz birbirine yakın, anlaşamadığımız algılanıyor ama her geçen hafta daha iyi olacağız, anlaşmamız olduğunu düşünmüyorum"

 

YATTARA ÇOK İYİ FUTBOLCU

"Yattara'nın transferi ile ilgili Umut Bulut, Yattara çok iyi futbolcu, maçı çevirecek futbolcu, Yattara'yı kazanmamız lazım, inişli çıkışlı dönemler olabilir"

 

DERBİ MAÇLARINDA İYİ OYNADIK

 "Derbi maçlarında çok iyi top oynadık, girdiğimiz pozisyonları atmamız lazım karşımızdaki takımlarda büyük takımlar, Galatasaray ve Beşiktaş karşısında çok iyi oynadık, girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik"

 

FATİH ABİ TRANSFERİ OLABİLİR, ÜZERİMİZDE BASKI YOK

 

 "Fatih Tekke'nin Trabzonspor'a transfer olacak haberleri sizin üzerinizde baskı yaratıyor mu sorusu üzerine  Fatih abi olabilir, gelebilir, önemli olan Trabzonspor'un başarısıdır”

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (23)
L.şahin 13 yıl önce
geçen gazetede şöyle bir yazı okudum."""Geçtiğimiz günlerde açılan SMS kampanyasına gösterilen ilginin Şener’i üzdüğü ve sayısının amacına ulaşması halinde 10 numara transferinin gündeme gelebileceği belirtiliyor.""""biliyorsunuz arkadaşlar bu sms kampanyası sadece faturalı hatlar içindi. biz taraftar olarak bu konuyu devamlı gündeme getirelim. getirelim ki yönetime kadar ulaşsın ve yeni bir kampanya başlatıp sadece faturalı değil kontörlü hatlar içinde geçerli olsun. Eminimki o zaman çok ciddi oranda katılım olacaktır. çünkü çoğu kişi faturalı hat kullanmıyor. böyle bir kampanya yapmakta zor birşey değil diye düşünüyorum. şarkı yarışmalarında yapılıyor bundada yapılabilir. ve inanıyorum ki yapıldığı taktirde şimdiki toplanan paranın en az 3-5 katı daha fazla toplanır.her yazımızda bunu gündeme getirip devre arası olmadan böyle bir kampanya başlatılmasını sağlayalım arkadaşlar.
alonets 13 yıl önce
yaw bu ülkede faturalı hatları genelde patronlar kullanır. yüzde 95 i hazırkart kullanan ve kampanya sadece faturalı hatları kapsarsa millet nasıl destek versin buna. çevir hazır karta gör desteği. bu kampanyanın baştan fiyasko olacağı burdan belliydi
ispirli 13 yıl önce
sms kampanyasının faturalı hatlardan olması bizi gerçekten sıkıntıya sokuyo ve sanki trabzonspor taraftarı ilgisizmiş ve takımına elinden gelen yardımı yapmıyo izlenimi vermesine yol açıyo yapın artık şu kampanyayı kontörlü hatlarada bütünn türkiye trabzonspor taraftarının takımının ne kadar yanında olduğunu yakından bir kez daha hissetsin.
barboTS 13 yıl önce
arkadaşlar... bu takım bizim kimsenin değil. sms kampanyasının bu hale gelmesindeki sebep faturalı yada kontörlü hatlardan kaynaklanmamaktadır. tamamen taraftarımızın ve nüfuslu kişilerin kampanyaya olan duyarsızlığıdır. verirsin birine 20ytl 4 mesaj çektirirsin olmazmı. bu kadar duyarsız olmayalım ve destek olalım. hep destek tam destek. yani kontörlü hattı olanlar katılamazmı kampanyaya. böyle şey olurmu. sen destek olacaksında kulüpmü karşı koyacak. mazeret bunlar. ne yapsın daha kulübümüz. formanı aldınmı, kombineni aldınmı, hesap numarası açılmış destek oldunmu? ayıptır. bizler bize yakışanı yapmak zorundayız. benim hattım faturalı. en az 200 mesaj çekildi benim telefonumdan. hepsininde parasını ödedi arkadaşlar. içimizde yoksa bahanemiz bol olur unutmayalım bu takımın sahibi bizleriz. lütfen duyarsız olmayalım mazeret üretmeyelim ve destek olalım.....
ZugasiBerepe 13 yıl önce
gereksiz ve anlamsız bir basın toplantısı bu maçtan önce hüseyine bişey diyenmi oldu burakın devreye arasına kadar bu tarz konuşmaları maçlara konsantre olun şu sivası yenin adamlar forumlarda ts sivasa raki olamaz ts kim diyolar bizi dellendiriyolar şu adamları susturun...
muammercihan 13 yıl önce
şunlara bakrmısın bunun içinmi basın açıklaması yapıyor hüseyin taraftara iş düşüyormuş destek bekliyolarmış ulan ayıptır bu lafları sölemek bu tarfatar herzaman tarbzonsporun yanında sen ilk önce çık maça bileğinin gücünü göster ve maçı al özellikle ts tarftarı bu sene daha bir harika ve hiç merak etmesin taraftar onlardan çok sivas maçını düşünüyor ve ona görede hazırlığını yapıyor korkmasın taraftar herzamanki di 12 adam rolünü iyi şekilde yerine getirecektir ama oda tarbzonspor kaptanlık görevini tam anlamıyla yerine getirsin ve arkadaşlarını iyi motive ederek bu maçı farklı alsın tarfatrı sevindirsin böle bir açıklamayapmasına hiç gerk yoktu
yoco 13 yıl önce
yaw ne zaman şu başlıklarda haber okusam :

Trabzon hazır

Trabzon'a dev prim

Trabzon show yapacak

vs vs. baslıklar okuduğumda yeniliyoruz.. Kıralım şeytanın bacağını artık..

Trabzon gol gol gol..!
aypi 13 yıl önce
arkadaşlar sms kanpanyası ile ilgili dediklerinizden sonra (ki bu konuda sadece faturalı hatlara olduğundan bilgimiz yoktu.)pasfotomaçtaki arkadaşlara rica ettim.bu kampanyanın kontürlü hatlara da açılması için yönetime bir rica yazısı yazacaklar.yarınki gazetede çıkacak.ayrıca trabzonspor resmi sitesine de ayrıca yazıyorum.kampanya başlarsa hep beraber destek olalım.bizim trabzonspor'umuzdan başka neyimiz varki?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@