HES ihalesi 25 Kasım'da

Trabzon'da yer alan belediyelerle sivil toplum örgütlerinin de büyük destek verdiği projenin ihalesinin Trabzonspor'da kalmasının son derece önemli bir gelir kaynağı oluşturacağına işaret eden Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, bu doğrultuda ç

Spor 04.11.2008, 17:10
HES ihalesi 25 Kasım'da
Trabzon'da yer alan belediyelerle sivil toplum örgütlerinin de büyük destek verdiği projenin ihalesinin Trabzonspor'da kalmasının son derece önemli bir gelir kaynağı oluşturacağına işaret eden Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, bu doğrultuda çalışmaların temasların sürdüğünü vurguladı.

Trabzon'un Trabzonspor ve Uzungöl gibi iki önemli markasını biraya getirecek olan ve Trabzonspor Kulübü adına geleceğe yönelik önemli bir adım sayılacak söz konusu projeye destek veren tüm kesimlere teşekkür eden Hacısalihoğlu, “Geleceğimiz adına hayati önem taşıdığına inandığımız projenin gerçekleştirilmesi adına kararlılığımız bütün yoğunluğuyla devam etmektedir” dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
aliriza 13 yıl önce
Bu ihale Trabzonspor icin cok onemli.Sayin Erdogan ve bu hukumet yanlilari Liman ihalesinde yapilan hatayi yapmazlar.Bu ihaleyi de yandaslarina vermezler.

Kanimca Trabzonspordan baska birinede orda o projeyi yaptirmaz Trabzonslular ve Uzungolluler...!

Bu ihaleye girmek icin basvuran diger adaylara burdan sizlerin araciligi ile rica da bulunuyoruz.Lutfen bu ihaleden cekilin....!Gidin ekmeginizi baska yerlerde arayin.Bu is Trabzonsporun...Trabzonslu ve Trabzonsporlular bu isi size yaptirmazlarrrrrrrr....!!!!! sizi uyariyorum...! sonra uyarmadi demeyin....!Haydi Trabzonslular ve Trabzonsporlular.....bu isin pesini birakmayalim...Sayin Vali...Sayin Belediye baskani...Sayin Trabzondaki sivil toplum orgutleri....sayin Trabzondaki profesyonel ve amator kulup yonetim ve futbolculari..sayin yerel basin...herkes uzerine duseni yapsin ve diger 3 aday cekilsin....!!!!tesekkur edrim.....
yoco 13 yıl önce
ihaleyiii aldınız diyelim.. Trabzonspor alamadı diyelim.. Siz biliyomsuunuz uzungölün özelliği bile gider öyle.. Neyse Trabzonlu
NESNEL 13 yıl önce
Hiçkemse milyonlarca trabzon traftarıyla yarışamaz.buna cüret edenler geçmişte 50 bin kişinin takımı için sokaklara nasıl döküldüğünü unutmasın.ayrıca siz hem bu taraftarla yarışıp hem de bu taraftarın sırtından para kazanmayı zengin olmayı düşlüyorsanız hayal aleminde yaşıyorsunuz demektir.siz uzungölün ve diğer trabzon güzelliklerinin tsnin başarılarıyla daha sempatik göründüğünü bilmiyor musunuz ?tsyi trabzon şehrinin dışına atmak isteyenler büyük gaflet içindedirler.herkes ayağını denk alsın ,buna siyasiler de dahildir.ts traftarı bunları not alıyor.gerektiğinde onlara verecek cevabı fazlasıyla olacaktır.içimizdeki düşmanlara da sözüm şu siz gidip fb,gs,bjk projelerine çomak sokun.bizimle uğraşamazsınız o elektriği devlete satarsınız ama bize asla.
memozcan 13 yıl önce
ihaleye aday olan diğer firmaların web adreslerini yayınlayın, bizde uyarı mesajları çekelim...
casa 13 yıl önce
Trabzonsporun Ortak Girişim Grubu ile ortak katıldığı TRABZON LİMAN ihalesine en yüksek teklifi 22.4 milyon dolarla Albayrak firması vermiş olup ikinci en yüksek teklifi Sivas'lı firma vermiştir.Kısacası Albayrak kazanmamış olsaydı Sivas'lı firma kazanaçaktı.Trabzonspor ile Trabzon'lu bir firma ihalelerde yarışırsa hep birlikte kızalım gerisi inandırıcı olmaz.sadece çekememezlik ve maksatlı olur.HES ihalesinde bakaçağız TS inşallah kazanaçak.
NESNEL 13 yıl önce
kardeşim ts taraftarı için siyaset ve trazon doğumlular önemli değildir.önemli olan ts'ye zarar verip vermedikleridir.biz el altından fb'ye kadıköyde 32 dönüm yer verildiğini,gs'ye seyrantepenin çözülemeyecek sorunlarının çorap söküğü ğibi halledilip verildiğini,vergilerinin ğörmezden gelindiğini ts sözkonusu olunca ziya bey sitelerinin elinden gittiğini,bjk'ya yapılan kıyakları,başta yanıbaşımızdaki olmak üzere bazı belediyeler aracılığıyla hangi takımlara statlar yapıldığını GÖRÜYOR İZLİYORUZ.AYRICA TS SÖZ KONUSU OLUNCA HEM GEÇMİŞTE HEM BUGÜN ,İSTER TRABZONLU OLSUN İSTER DIŞARDAN OLSUN İHALEYE GİRENLERİN HANGİ PARTİ ÇATISINDA TOPLANDIKLARINI İZLİYOR,NOT ALIYORUZ.İSTEĞİMİZ YOL YAKINKEN HATALARINDAN DÖNMELERİDİR.ZİRA BENİM OYUM TRABZONSPORUN OLACAKTIR.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@