7m

Çapkınoğlu

Henrique özür diledi Colman ise...

İzinsiz olarak Zokora’nın düğününe gittikleri için dün antremana alınmayan futbolculardan Henrique, antrenman öncesi teknik heyet ve takım arkadaşlarından özür dileyerek çalışmaya katıldı. Colman ise takımdan ayrı olarak çalıştı. Trabzonspor teknik soruml

Spor 05.04.2014, 13:55
Henrique özür diledi Colman ise...
İzinsiz olarak Zokora’nın düğününe gittikleri için dün antremana alınmayan futbolculardan Henrique, antrenman öncesi teknik heyet ve takım arkadaşlarından özür dileyerek çalışmaya katıldı. Colman ise takımdan ayrı olarak çalıştı.
 
Trabzonspor teknik sorumlusu Hami Mandıralı, Zokora’nın İstanbul Çırağan Sarayı’ndaki düğününe izinsiz gittikleri için dün yapılan antrenmana almadığı Colman ve Henrique’yi sert şekilde uyardı. İki oyuncuya, takım arkadaşlarına karşı saygısızlık yaptıklarını söyleyen Mandıralı’nın, kadro dışı cezası vermeyi düşünmediği ancak para cezası verilmesinin gündemde olduğu öğrenildi.
 
Bu arada Trabzonspor, basına kapalı olarak yapılan antrenmanla Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını sürdürdü. Dünkü antrenmana alınmayan Henrique, antrenman öncesi takım arkadaşlarından özür diledikten sonra antrenmana katıldı. Arjantinli futbolcu Colman’ın ise takımdan ayrı olarak salonda çalıştığı. ardından da ayrı bir koşu yapacağı belirtildi. Colman’ın düğünden sonra İstanbul’da bir gece kulübünde eğlenmesinin teknik heyeti daha fazla kızdırdığı öğrenildi.

Yorumlar (5)
Yusuf Babuz 8 yıl önce
Anlaşılır gibi değil bu zamanda düğün yapılıyor, Zokora ve diğer iki oyuncuyu gönderin gitsin adamların takım, taraftar hiç umurunda değil, ama bunu yapacak yönetim nerede, zaten yönetim olsa bu zamda hangi oyuncu düğün yapar.
Selim AYAZ 8 yıl önce
Anlaşılmayan yanı yok adam Afrika güzelini 40 dan sonra bulmuş son sen adama de ki yok efendim şimdi evlenme sonra. Oyuncu tercih hakkını Trabzonspor mu yoksa Afrika güzelimi derken ikincisi seçmiş bu da doğal. Bakın kardeşim bu takıma eşit ücret düzeyli amatör ruhlu Trabzonspor luyu kazandırmadığınız sürece bizden hiç bir şey olmaz. Ancak Trabzonlu derken 3.ligden değil bu formayı kaldırabilecek yetenekli yeterli Trabzonlu veya sevdalısı.
hüsamettin tural 8 yıl önce
selim arkadaşım sizin gibi düşünen beyinler yüzünden ts bu durumda ben gümüşhaneliyim sen benden daha ts limisin nedir bu trabzonlu saçmalığı yeter artık ya zekiyavru trabzonlu ama ts tarihihnn en kötü tıopçusu bence bişrazda bundan bahset.bu takıma 1461 doldurarak ts nin ipini çekti mra.gidin özr gibileri alın aam trabzonlu kavramından kurtulun artık.
muharrem 8 yıl önce
Bu takimdan herkesi kacirdilar, 1461 de Trabzonda oynayabilecek 2 topcu var demistim birisi yusuf digeri Kadie keles, o zamanlar mustafa piyasada yoktu , digerleri birakin trabzonu diger takimlardada oynayamazlar, hangi topcu kufrettikleri Aykuttan daha iyi .

Iddia ediyorum Baris memiste oynayamaz, ama Antalyadan kiraladiklari golcu iyi bir topcu olacak ilerde , oda kiralik .

Zeki yavruyu gelecegin sabrisidir bu takimda ,cok komik ya dakika 80 oyuna zeki giriyor , gokhani al baride umutlanalim
Emrehan Kuru 8 yıl önce
Husamettin bey dogru soyluyor trabzonlu diye top oynamayi bilmeyen futbolcu almanin anlami yok. Mesela sahin aygunes zeki yavru kadir keles daha sayarim ama gerek yok.hem trabzonlu topcu almak istiyosan muhammet demir i al nedir yani.Sahin aygunesin kesin torpili vardir yoneticilerden .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@