7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Henrique dönüyor!

Hafif sakatlığı nedeniyle özel izin alarak ülkesine giden ve Kasımpaşa sınavında takımını yalnız bırakan Henrique bugün dönüyor.Brezilyalı oyuncunun Elazığspor maçına kadar tam olarak hazır hale gelmesi bekleniyor. Bu durum taraftarı da sevindiriyor. Çünk

Spor 24.03.2014, 08:14
Henrique dönüyor!

Hafif sakatlığı nedeniyle özel izin alarak ülkesine giden ve Kasımpaşa sınavında takımını yalnız bırakan Henrique bugün dönüyor.

Brezilyalı oyuncunun Elazığspor maçına kadar tam olarak hazır hale gelmesi bekleniyor. Bu durum taraftarı da sevindiriyor. Çünkü Henrique’nin yokluğunda formayı Marc Janko giymişti. 0-0 eşitlikle sonuçlanan Kasımpaşa mücadelesinde kaçırdığı net fırsatlar ve ortaya koyduğu etkisiz performansla adeta saç baş yoldurtmuştu.


Yorumlar (2)
mehmet fazlioglu 8 yıl önce
dönüyormus bakin ciftlige dönüyor varligindan ne gördükkü dönse ne olur dönmese daha iyi olur takimda 5 futbolcu haric digerlerinden hic bir sey olmaaaaaaaaaaaz
RDKYL 8 yıl önce
Ne yazık ki Henrique'nin dönüşüne sevinecek hale geldik... Henrique'nin iyi niyetinden şüphem yok ama bu adamda Trabzonspor'un forveti olacak kumaş yok... Trabzonspor'u bu hale getirenler utansın!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@