banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Hem Aziz Yıldırım'a hem de Trabzonsporlu'ya ceza!

PFDK'dan ceza geldi...

Spor 30.08.2016, 16:20 30.08.2016, 16:32
Hem Aziz Yıldırım'a hem de Trabzonsporlu'ya ceza!
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu Aziz Yıldırım'a 120 gün hak mahrumiyeti ve para cezası verdi. Aziz Yıldırım'a cevap veren Trabzonspor yöneticisi Gökhan Saral'a da 180 gün hak mahrumiyeti ile para cezası verildi.

PFDK'dan yapılan açıklama şöyle:
"1 - FENERBAHÇE A.Ş. başkanı AZİZ YILDIRIM’ın,  sportmenliğe aykırı açıklamada bulunmasından dolayı takdiren 120 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 140.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Cezanın infazının devam eden cezasının bitimini takiben başlatılmasına,
2-    BURSASPOR Kulübünün, kulüp resmi internet sitesinde sportmenliğe aykırı açıklamada bulunulmasından dolayı takdiren 100.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (Oyçokluğu)
BURSASPOR Kulübü başkanı ALİ AY’ın, kulüp resmi internet sitesinde sportmenliğe aykırı açıklamada bulunulmasından dolayı takdiren 45 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (Oyçokluğu)
3-    GALATASARAY A.Ş.’nin, kulüp resmi internet sitesinde sportmenliğe aykırı açıklamada bulunulmasından dolayı 100.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (Oyçokluğu)
GALATASARAY A.Ş. başkanı DURSUN AYDIN ÖZBEK’in, kulüp resmi internet sitesinde sportmenliğe aykırı açıklamada bulunulmasından dolayı takdiren 45 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (Oyçokluğu)
4-    TRABZONSPOR A.Ş. Yöneticisi GÖKHAN SARAL’ın, sportmenliğe aykırı açıklamada bulunmasından ve rakip kulüp başkanına yönelik hakareti nedeniyle 180 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 290.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (Oyçokluğu)
5-    TFF Yönetim Kurulu üyesi YAŞAR AŞÇIOĞLU’nun, sportmenliğe aykırı açıklamada bulunmasından dolayı 45 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, (Oyçokluğu)
Karar verilmiştir.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
adnan 4 yıl önce
Sikeciye daha az ceza gelde kafayi yeme?
Menşure 4 yıl önce
Allah sizin belanızı versin tff
Cenk 4 yıl önce
TFF diyor ki,daha ne yapmam lazım ki bizleri gördüğünüz yerde kaşımanız için. Biri ğerçekten şeytana uyacak,Allah yarattı demiyecek,klüpleri para makinası gören çifte standartlı şahsiyetsiz federasyonu, halk çokluğu ile yerle yeksan edecek. Tek açıklaması var bunun,biz sizden haraç alıyor ve har vurup harman savuruyor,Fatihterminatorları zengin ediyoruz,siz de sinirlendiğiniz ile kalın ..
ali duran 4 yıl önce
Azize 120 gün bizim Yöneticiye 180 gün, şu işe bak ya

Gelişmelerden Haberdar Olun

@