banner536

banner526

banner513

Hekimoğlu Trabzon’dan açıklama: “Üst düzey önlemler alınmıştır”

Hekimoğlu Trabzon FK koronavirüs şüphesi ile ilgili açıklama yaptı.

Spor 04.06.2020, 22:44 04.06.2020, 22:49
Hekimoğlu Trabzon’dan açıklama: “Üst düzey önlemler alınmıştır”

Haber61 –Spor Servisi – Hekimoğlu Trabzon FK, kulüpte iki kişide koronavirüs tespit edilmesi sonrasında açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada Kulüp yardımcı antrenörü ve masörünün test sonuçlarının Covit-19 şüphesiyle yakından incelemeye alındığı belirtilirken sürecin yakından takip edildiği ve üst düzey önlemler alındığı ifade edildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Kulübümüz tarafından Trabzon Özel İmperial Hastanesi’nde, bugün teknik ekip ve çalışanlarımızın muayeneleri yapılmıştır. Sporcularımızın yapılan detaylı tetkikleri sonucunda herhangi bir olumsuz bulguya rastlanmamıştır.  Kulüp yardımcı antrenörümüz ve masörümüzün test sonuçları Covit-19 şüphesiyle yakından incelemeye alınmış olup, test sonuçları beklenmektedir. Kulüp sağlık kurulumuz pandemi sürecini yakından takip etmektedir.

Sporcu, teknik heyet ve personelimizin muayeneleri hastanede yapıldıktan sonra tesislere girişleri sağlanmıştır. Tesislerimizde her türlü temizlik ve ilaçlama çalışmaları yapılmış olup, gerekli medikal ürünler temin edilerek, olası aksiliklere karşı üst düzey önlemler alınmıştır.

Kulübümüz Pandemi süreci başladığından bu yana büyük bir disiplin ve hassasiyet içerisinde süreci yönetmiş olup, hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan bütün imkanlarını seferber etmiştir. Bundan sonraki dönemde de aynı disiplin ve kararlılıkla çalışmalarını sürdürecektir.

Bu süreçte hizmet ve desteklerinden dolayı, Trabzon Özel İmperial Hastanesi doktor, yönetici ve personeline teşekkürlerimizi sunuyoruz.”
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@