Hekimoğlu Trabzon'da Batuhan Karadeniz imzayı attı

Hakimoğlu Trabzon Batuhan Karadeniz ile sözleşme imzaladı.

Spor 17.08.2020, 16:28 17.08.2020, 16:34
Hekimoğlu Trabzon'da Batuhan Karadeniz imzayı attı

Hekimoğlu Trabzon FK kulübü golcü oyuncu Batuhan Karadeniz ile sözleşme imzaladı. Futbol Şube Sorumlusu Semih Hekimoğlu’nun da katılımı ile yapılan imza töreninde başarılı forvet oyuncusu Batuhan Karadeniz kulüple 2 yıllık sözleşme imzaladı. İmza töreninde açıklamalarda bulunan Futbol Şube Sorumlusu Semih Hekimoğlu, “TFF 1.Lig hedefi ile çıktığımız yolda, kadromuzu kaliteli isimlerle güçlendirmeye devam ediyoruz. Bugün de Batuhan ile 2 yıllık sözleşme imzaladık. Batuhan’ın takımımıza büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi.

Kulübün hedefleri hakkında da konuşan Semih Hekimoğlu, “Buradaki hedef 1 yıllık hedef değil. 1. Lige çıkmak istiyoruz, Süper Ligi de ekleyebiliriz, bu şekil sözleşme imzaladık bu da ciddiyetimizi ortaya koyuyor. Şu an için transferi %60 tamamlamış oluyoruz. Tabiki 3-4 tane daha nokta atışı transferlerimiz olacaktır” ifadelerini kullandı.

Hekimoğlu Trabzon ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Batuhan Karadeniz ise şu ifadeleri kullandı: “Trabzon’a ikinci gelişim. Trabzon’da tekrar forma giyeceğim. Hekimoğlu ailesi olmak üzere bu formayı bana layık görenlere teşekkür ediyorum. Bu kadar harcanan emeğin karşılığı bir üst ligdir. Sonraki sezon da hedefimiz Süper Lig’e çıkmak olacaktır. Böyle bir düzenli kulübe geldiğim için mutluyum. Elimden geleni yapacağım. Buradan da boynu havada ayrılmayı düşünüyorum. Bizim hedefimiz şampiyonluk ben de bu şampiyonlukta katkı vereceğim. İnşallah açtığım beyaz sayfayı bozmadan bize güvenenleri yarıda bırakmadan devam edeceğim. Tesisleri gezdim, çok beğendim. Hekimoğlu Trabzon FK Süper Lig’de birçok takımda olmayan tesislere sahip bir kulüp. Celil Başkanımızın niyetini anlıyoruz. Futbolcuya bir değer veriliyor. Bunu tesislerle gösterebilirsiniz. Bu çok önemlidir, profesyonelce işleyen bir alt lig kulübü olması gurur veren bir olay. Bu takım mutlaka başarılı olacak. Bu başarıda katkımız olunca çok mutlu olacağız inşallah” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (6)
Osman baş 5 ay önce
Sayın Başkan Celil hekimoğlu sizde yanlış yola girdiniz lütfen bu yoldan dönün gençlere önem verin zaten ödemeleri zamanında yaparsanız bu ligde başarılı olursunuz
Yunus 5 ay önce
Saçmalık Trabzonsporda bir çok genç oyuncu varken hekimoglu nun sadece para için dolasmadigi takım kalmayan bu adama tonla para vermesine anlam veremiyorum.gençleri değerlendirelim lütfen.
TRABZONLU GENÇLER DELİCE SEVER 5 ay önce
İNŞALLAH O SENE BU SENE OLUR HAYDİYİN ÇOCUKLAR GÜVENİYORUZ SİZLERE
Özer 5 ay önce
Ondan bı hayır gelmez önce ahlak
Hakan 5 ay önce
Her yıl yeni sayfa açıyorsun fakat nedense bu sayfaları iyi kapatmıyorsun. Umarım bu son olur.
Trabzonlu 5 ay önce
Semih Hekimoğlu Balligini kumanda edemedi ikinciligi nasıl kumanda etsin bu Takımın tek sorumlusu Suat Hekimoğlu olmalı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@