7m

7m

hyundai

Hatayspor'da Erdoğan tepkili: Yüzde yüz iki penaltımız verilmedi

Hatayspor teknik direktörü Ömer Erdoğan maç sonunda konuştu

Spor 18.12.2021, 18:33
Hatayspor'da Erdoğan tepkili: Yüzde yüz iki penaltımız verilmedi

Trabzonspor’un 2-0 yendiği Hatayspor’un teknik direktörü Ömer Erdoğan maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Erdoğan şöyle konuştu;

Coşkulu bir taraftar önünde coşkulu başlayacak bir Trabzonspor bekliyorduk öyle de oldu. Rakibe fazla pozisyon vermeden geçiş oyunu iyi oynamak planımızdı. Ama galiba yanlış anlattım oyuncularıma yada onlar yanlış anladı. Çok geriye gömüldük, oyunun kontrolünü rakibe verdik. Sayısal anlamda çok olduğumuz yerlerde bile onların rahat pas yapmasına izin verdik ve devamında gol yedik. İlk yarı bizim için yılın kötü oyunlarından biriydi. 

İkinci yarıya formasyon değiştik. İki net pozisyon yakaladık. Onlardan birini atabilsek farklı bitebilirdi. Orada da Uğurcan’ın iyi çıkardığı toplar vardı. Teknik direktörlüğe başlarken hakemlerle ilgili konuşmayacağım dedim Ama iki tane yüzde yüz verilmeyen penaltı var. VAR’dan verilmedi neye göre değerlendiriliyor anlamıyorum. VAR’dan penaltı denmediği için hakem devam ettiriyor herhalde. Oyuncularımızın mücadelesi karşısında böyle haksızlığa uğramak bizi üzdü.
 


Yorumlar (9)
Murat 69 6 ay önce
kornerden gelen top oyuncunun eline çarptı onu niye demiyorsun
İsiyin 6 ay önce
yüzde yüz olan tek penaltı kolu havada olan 53 numaralı Burak'ın koluna çarpan Trabzospor'un verilmeyen penaltısı idi. Denswill itiraz etti ama VAR görüntüyü bile geç verdi. Edgar'ın itilmesi Edgara düşerken takılan oyuncunuz var. Bu penaltı değil. Denswill'in eli aşağıda normal pozisyonda el topa hiçbir şekilde gitmiyor penaltı değil. ağlamayın. İstanbul'un gazına gelmeyin.
Mr 6 ay önce
Yawaş hocam yawaş
Abdulkadir KALAYCIOĞLU 6 ay önce
Hocam sen hangi maçı seyredemedin.
HAYRATSPOR 6 ay önce
Maça kendiniz için çıkmamış gibiydiniz. Sanki Trabzonspor'a nasıl çelme takarım anlayışı vardı. Yarım puana bile razıydınız. Ne zaman ki golleri yediniz uyandınız ama geç kaldınız...
Yal Ar 6 ay önce
Yok canim 4 penalti
NoName 6 ay önce
Adamların penaltısı verilmedi. Hakme penaltıyı vermeyrek bizim galibiyetimize de gölge düşürdü.
Mr 6 ay önce
Bizim 3 puanımız açık net helal temiz beyaz şeffaf harika süper. Eğer gol yeseydik bu hırsla 3 tane daha atardık söyle onlara. Belli ki onlarla atan iyi. Bizi anlat içinden geçicez İstanbulun yarın fark 15 olacak. Okadar
Özgür ata 6 ay önce
Edgar tam bir saatli bomba
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@