7m


7m

hyundai

Hami'li Ümit Milliler kampa girdi

17. Avrupa Ümitler Futbol Şampiyonası elemelerinde 10 ve 14 Ekim tarihlerinde Belarus ile 2 play-off baraj karşılaşması yapacak olan milli takım, Antalya'da kampa girdi. Teknik direktör Hami Mandıralı 2 maçta da istediğimiz sonuçları alarak, Avrupa Şampiy

Spor 06.10.2008, 21:53
Hami'li Ümit Milliler kampa girdi
17. Avrupa Ümitler Futbol Şampiyonası elemelerinde 10 ve 14 Ekim tarihlerinde Belarus ile 2 play-off baraj karşılaşması yapacak olan milli takım, Antalya'da kampa girdi. Teknik direktör Hami Mandıralı 2 maçta da istediğimiz sonuçları alarak, Avrupa Şampiyonası finallerine katılmak istiyoruz" dedi.

Belarus maçı öncesi kamp çalışmaları yapmak üzere Antalya'ya gelen Ümit Milli Takım, 12 futbolcuyla ilk antrenmanını Mardan Spor Oteli'nin sahasında yaptı. Takımda bulunan diğer futbolcuların, kampa yarın katılacakları belirtilirken, tek eksik oyuncunun İngiliz ekibi Reading'te top koşturan Jem Paul Karacan olduğu bildirildi.

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Hami Mandıralı yönetimindeki ilk antrenmanda futbolcular, koşu ve kısa pas çalışması yaptı.

Teknik direktör Mandıralı, antrenman öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Belarus ile çok önemli 2 maç yapacaklarını söyledi.

Cuma gününe dek çalışmaları sürdüreceklerini dile getiren Mandıralı, "Bize yakışan bir sonuç almak istiyoruz. Çok iyi bir kadroya sahibiz. Kendinden emin, kendine inanan ve dayanışması çok iyi olan bir ekibiz. Belarus ile yapacağımız 2 maçta da istediğimiz sonuçları alarak, Avrupa Şampiyonası finallerine katılmak istiyoruz" dedi.

Ümit Milli Takım, 10 Ekim Cuma günü Antalya Mardan Stadı'nda Belarus ile karşılaşacak. Rövanş maçı ise 14 Ekim Salı günü Belarus'un başkenti Minsk'te yapılacak.


Yorumlar (3)
bafralı 14 yıl önce
Trabzonspor' un gelecekteki teknik direktörü Hami' dir. Ben Trabzonspor' un özlenen başarılara kendi öz çocuklarıyla kavuşacağına inanıyorum, ama tabi sabırlı olunacak.
nuri cebiroglu 14 yıl önce
fatıh terım a milli takıma batuhanı ve ceyhunu serkan özkanı alıyor üç futbolcuyuda oynatmayacak bu kesın ümitlerın hayatıbır maçı var hamının fazla sıvrılmesını ıstemez terım:hadı canım kardeşim hamı göster kendını şu terıme bır ders ver:
suskuncocuk 14 yıl önce
bu terim zaten oraya türkiyenin menfaati için gelmemiş kendi kafasına göre hareket ediyo

Gelişmelerden Haberdar Olun

@