7m


7m

hyundai

Hami Terime teşekkür etti

17. Avrupa Ümitler Futbol Şampiyonası 2. Eleme Grubu Son Maçında Ermenistan'ı 4 -0 Yenen Türkiye Ümit Milli Takımı'nın Teknik Direktörü Hami Mandıralı, Takım Ruhunu Sahaya Yansıtarak Farklı Bir Skor Elde Ettiklerini Söyledi.17. Avrupa Ümitler Futbol Şampi

Spor 09.09.2008, 22:50
Hami  Terime teşekkür etti

17. Avrupa Ümitler Futbol Şampiyonası 2. Eleme Grubu Son Maçında Ermenistan'ı 4 -0 Yenen Türkiye Ümit Milli Takımı'nın Teknik Direktörü Hami Mandıralı, Takım Ruhunu Sahaya Yansıtarak Farklı Bir Skor Elde Ettiklerini Söyledi.

17. Avrupa Ümitler Futbol Şampiyonası 2. eleme grubu son maçında Ermenistan'ı 4-0 yenen Türkiye Ümit Milli Takımı'nın teknik direktörü Hami Mandıralı, takım ruhunu sahaya yansıtarak farklı bir skor elde ettiklerini söyledi.

Maçtan sonra basın toplantısı düzenleyen Mandıralı, ilk maçta deplasmanda yenildikleri Ermenistan'ı rövanşta yenmek için sahaya çıktıklarını belirterek, ''Oyuncularım yeteneklerini ve takım ruhunu sahaya yansıtınca, farklı bir skorla kazandık. Bize güvenip milli takımı emanet eden Fatih Terim'e teşekkür ediyorum'' dedi.

Hami Mandıralı, play-off elemelerinde de başarılı olacaklarını vurgulayarak, ''Hedefimiz Avrupa Şampiyonası finallerine gidip, orada da şampiyon olmak. Bunun için kalite ve kapasitemiz yeterli. Oraya tam kadro gittiğimiz zaman Türk futbolcusunun neler yapabileceğini göstermek istiyoruz'' diye konuştu.


Yorumlar (2)
milliadam 14 yıl önce
seni seviyor tüm türkiye hami...

efendisin, kalbimizdesin
koksalaygun 14 yıl önce
Hami Hoca ve Abdullah a başarılar diliyorum.başarılı olacaklarına inanıyorum.Türk futbolunun efendi ikilisi ni kutluyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@