Hami Mandıralı destek istedi

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Hami Mandıralı, 17. Avrupa Ümitler Futbol Şampiyonası elemelerinde Belarus ile yarın Antalya'da oynayacakları maçta seyircinin desteğini beklediklerini söyledi! Hami Mandıralı, Futbol Federasyonu Akdeniz Bölge Müdürü Cans

Spor 09.10.2008, 21:30
Hami Mandıralı destek istedi
Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Hami Mandıralı, 17. Avrupa Ümitler Futbol Şampiyonası elemelerinde Belarus ile yarın Antalya'da oynayacakları maçta seyircinin desteğini beklediklerini söyledi!

Hami Mandıralı, Futbol Federasyonu Akdeniz Bölge Müdürü Cansel Çevikol Tuncer ile maçın oynanacağı Mardan Spor Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi.

Hami Mandıralı, Ümit Milli Takımın ilk kez Avrupa Şampiyonası'na katılmak için eline fırsat geçirdiğini belirtti. Milli takımın yarın Antalya Kundu'daki Mardan Stadı'nda Belarus ile karşılaşacağına değinen Mandıralı, şunları söyledi:
''Bu maçı almak istiyoruz. Belarus'a karşı Antalya'da oynayacağımız maçta seyircinin desteğini bekliyoruz. Futbol taraftar ile güzelleşir. Futbol taraftarsız olmaz, taraftar maçta bizi yalnız bırakmasın. A Milli Takım'ın Avrupa'da gösterdiği başarıyı yükseklere çıkarmak için taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz. Bu maçı taraftarlarımızın desteğiyle alacağız. Taraftarımızın gücünü arkamızda hissetmek istiyoruz.''

Mandıralı, takımda morallerin üst düzeyde olduğunu, Antalya'da olağanüstü bir tesiste konakladıklarını, Futbol Federasyonu'na ve Mardan Spor Tesisi yetkililerine takıma sağladığı olanaklar nedeniyle teşekkür ettiklerini belirtti.

Ümit Milli Takımı'nın asıl amacının A Milli Takıma destek sağlamak olduğuna değinen Mandıralı, milli takımın çok geniş bir aile olduğunu, takımın iyi futbol oynayan her oyuncuya açık olduğunu, ancak şu anda kadrolarının yeterli olduğunu kaydetti.

-CANSEL ÇEVİKOL TUNCER-
Futbol Federasyonu Akdeniz Bölge Müdürü Cansel Çevikol Tuncer ise yarın Mardan Stadı'nda oynanacak Türkiye Ümit Milli takımı ile Beyaz Rusya Ümit Milli Takımı arasındaki maçın ücretsiz olacağını vurgulayarak, şunları söyledi:
''Milli maç ücretsiz olacak. Maça gelmek isteyen taraftarlarımız için 3 ayrı noktadan ücretsiz otobüs kaldırılacak. Amacımız bütün Antalyalıların bu maça ilgi göstermesidir. Bu nedenle yarın 17.00 ve 17.30 saatlerinde Antalya Cumhuriyet Meydanı, Müze ve Atatürk Spor Salonu önünde ücretsiz araçlar kalkacak. Futbol severlerin bu maça gelerek milli takımlarını desteklemesini bekliyoruz.''


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@