7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Hami: Kazanmak zorundayız

Trabzonspor'un Teknik sorumlusu Hami Mandıralı yarın akşam oynanacak olan Kasımpaşaspor karşılaşması öncesinde açıklamalarda bulundu.Spor Toto Süper Lig’de 8 deplasman maçı sonrasında, Sivasspor karşısında kazandıklarını belirten Hami Mandıralı, "Deplasma

Spor 20.03.2014, 11:43
Hami: Kazanmak zorundayız

Trabzonspor'un Teknik sorumlusu Hami Mandıralı yarın akşam oynanacak olan Kasımpaşaspor karşılaşması öncesinde açıklamalarda bulundu.

Spor Toto Süper Lig’de 8 deplasman maçı sonrasında, Sivasspor karşısında kazandıklarını belirten Hami Mandıralı, "Deplasman maçlarına en azından üzerimizdeki bu baskıdan sıyrılmış olarak çıkacağız" dedi.

Mandıralı, "Bizim için Sivasspor maçında 3 puan almak çok önemliydi. Beraberlik veya mağlubiyet halinde sıralamadaki yerimiz çok daha farklı olabilirdi. Şimdi, en azından bu sezon için hedeflerimiz doğrultusunda bir pozisyonda bulunuyoruz. Ancak Sivasspor maçından kazanılan 3 puanın daha anlamlı olması için yarın oynayacağımız Kasımpaşa maçını da kazanmak zorundayız. Kadromuzdaki oyuncu arkadaşlarıma güveniyorum. Sahaya kim çıkarsa çıksın formasının sonuna kadar terletecek. Taraftarımızın önemli bir kısmının desteğinden mahrum kalacağız. Ancak kadın ve çocuk taraftarlarımızın da bizleri sonuna kadar destekleyeceğini biliyoruz. Haftanın açılış maçı olması nedeniyle kazanarak rakiplerimizin maçlarını rahat izlemek istiyoruz" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (3)
adil türk 8 yıl önce
Trabzonspor daha stressiz ve istediği gibi oynama şansı yakalayacak.Bu verilen ceza Trabzonsporumuza yarayacak gibi.:) Zamanlamasıda çok iyi.
özkan 8 yıl önce
Hami al sana firsat bunlarin hepsi stressiz maclar kendini göster ve ikinci günes ol...
Ahmet Tabakoğlu 8 yıl önce
ARkadaşın dediği gibi stresini biraz alacağı doğru. Ayrıca bence kale arkaları bundan sonra sadece kadın ve çocuklara açık bir tribün olsun. Çünkü gerçekten kale arkasına hem bedava bilet alıp hem de taşkınlık çıkaranlardan kurtuluruz. Zaten kale arkası 10 tl oradan kazandığın paranın fazlasını cezaya veriyorsun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@