Haluk Ulusoy Trabzon'da

Hava alanında bir grup taraftar ve spor camiası tarafından karşılanan Ulusoy'a gösterilen sevgi seli “ İşte vefa” olarak değerlendirildi. Ulusoy'u karşılayanlar arasında Trabzonspor eski as başkanı Haşim Sayitoğlu, İbrahim Hacıosmanoğlu, yöneticiler, TÜFA

Spor 12.12.2008, 09:00
Haluk Ulusoy Trabzon'da

Hava alanında bir grup taraftar ve spor camiası tarafından karşılanan Ulusoy'a gösterilen sevgi seli “ İşte vefa” olarak değerlendirildi.

Ulusoy'u karşılayanlar arasında Trabzonspor eski as başkanı Haşim Sayitoğlu, İbrahim Hacıosmanoğlu, yöneticiler, TÜFAD başkanı Nurettin Balaban, hakemler ve gözlemciler karşıladı. Ulusoy bir süre kalacağı Trabzon'da hasret giderecek.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Vucik 13 yıl önce
Haluk ulusoya bu kadar ilgiyi anlamış değilim.Onun hakemleri değilmiydi Trabzona kan kusturan.Gitsin cimbomun memleketine..Böyle insanlar memleketinin takımına sırtını dönerler vede en çok bunlar ilgi görürler.Şenol hocayıda yiyen o değilmiydi? Onu karşılayanlar tsli olamaz akrabalarıdır diye düşünüyorum.
stress 13 yıl önce
haberde geçen ulusoy'u karşılayanları kastederek 'işte vefa' sözü ne amnaya geliyor merak ediyorum. ulusoy'un trabzonda veya trabzonspora vermiş olduğu zarar verdiklerinin kat ve katıdır. ulusoy yönetimlerinde 1 kez bile şampiyonluğa oynayamamış ve aksine sürekli hakkımız yenmiştir. bununla kalsa yine iyi, ulusoy trabzon lobisini ve adını sürekli kullanarak kendi cefasını sürmüş ve işlerini yürütmüştür.

sözün özü ulusoyun cimbomlu olduğunu ve trabzona,trabzonspora hiç birşey vermediğini aksine zarar verdiğini bilenler iyi bilir. işte vefa cinsinden haberlerle milletin kafasının karıştırılmaya çalıştırılması yanlış.. hey gidi Taka gazetesi..
Kemence 13 yıl önce
Kulaktan dolma bilgilerle zaman harcamak yerine Haluk Ulusoy'un görev yaptığı dönemde TFF Tahkim Kurulu'nun oluşum yapısına bakmak gerek. "Eş-dost-ahbap-çavuş ilişkileriyle futbol nasıl yönetilir, hukuk nasıl çiğnenir ve kimler mağdur edilir" konusunun örneğidir Ulusoy dönemi. Sevmek ve sevmemek sübjektif yargılardır. Fakat belge ve kanun üzerinde Ulusoy döneminde futbolun hukuki, idari ve finansal açıdan iyi yönetilemediği ve hak yendiği ortadadır... Geri kalan sözler ise berberde saç kestirirken duyulan sözlerin tekrarlanması, Fotomaç-Fotospor sohbetinden öteye gidemez.
interLAZ 13 yıl önce
sen trabzonlulugu ancak zorda kalinca hatirliyon dimi...git once senol gunes ile helallas...sen diilmisin trabzonun omuzuna basarak GS yi yukselten..hadi be ahde vefaymis ..kimi kandiriyonuz..soyadi ulusoy olsa ne yazar olmasa ne yazar..once adam ol..memleketinin adamina sahip cikki sana da sahip ciksinlar..yeter artik trabzonun sirtindan gecindigin...baska kapiya...
Taşkent 13 yıl önce
Haluk ulusoy Trabzonspor düşmanı ,hain utanmadan geliyor ve onu karşılayanlarda onun gibi Trabzonlu hailer,,Bunlar hiç birzman ne Trabzonlu nede Trabzonsporludurlar..
alperenaybuke 13 yıl önce
anlamadığım bir tek şey var oda bazı kişilerin menfaatleri uğruna yapamayacakları hiçbirşey yoktur.İşte haluk ulusoya sahip çıkanlar bunlar.Arkadaşım ne vefası neden söz ediyorsunuz trabzonun 24 sene şampiyon olamadıysa bunun tek sorumlusu GALATASARAYLI haluk ulusoydurtrabzonsporu ve tabiki biz taraftarları kahretmekten başka ne yaptıki benim psikolojimi bozdu ama hesap günü gelecek ve ahirette ondan hakkımı alıcam.Anlamıyorum ne yüzle trabzona gelipte birde gülebiliyor.Yazık Yazık evet takaya abone idim ama haluk ulusoyla ilgili haberini okur okumaz hemen aboneliğimi iptal ettim.Tabiki haşim sayitoğlu yanında olcak onlarla bir olupta trabzonsporu bank asya ligine düşürmeye çalışanlar değillermiydi başka ne bekliyordunuzki.simkowyak gibi bir futbolcu onların yüzünden futboldan nefret etipde futbolu bırakmadımı.Başka söyleyeceğim çok şey var ama boşver kime ne söylimki adalarımız boşuna söylemedi anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@