banner518

Halilhodzic: Umut verici!

Trabzonspor Teknik Direktör Vahid Halilhodzic, UEFA Avrupa Ligi’nde yapılan kura çekimini değerlendirdi.Güzel bir kura çekimi olduğunu belirten Halilhodzic, “Öncelikle UEFA Avrupa Ligi’nde mücadele edebilecek bir kadroya ihtiyacımız var. Kura çekimi sonra

Spor 29.08.2014, 15:43
Halilhodzic: Umut verici!

Trabzonspor Teknik Direktör Vahid Halilhodzic, UEFA Avrupa Ligi’nde yapılan kura çekimini değerlendirdi.

Güzel bir kura çekimi olduğunu belirten Halilhodzic, “Öncelikle UEFA Avrupa Ligi’nde mücadele edebilecek bir kadroya ihtiyacımız var. Kura çekimi sonrası grubumuzun umut verici olduğunu söyleyebilirim. Daha zorlu rakiplerle eşleşebilirdik. Avrupa’daki maceramızı bir üst seviyeye taşıyabilmemiz için bu rakipleri aşmamız gerekir. Bugün bu başarıya hazır değiliz. Bu rakipleri çekmiş olmamız bizim için avantaj gibi görünüyor. Çünkü hazır olmak için önümüzde 2 ay var. Grup müsabakalarından sonraki karşılaşmalar için daha geniş ve kaliteli bir kadroya ihtiyacımız var. Tabi bunun yanı sıra sakatlık probleminin en aza inmesi gerekir.” dedi.

Taraftarlara da seslenen Halilhodziç, “UEFA Avrupa Ligi’nde başarılı olabilmek için taraftarlarımızın müsabakalarda yanımızda olması gerekiyor.” diye konuştu.

afbd2677621bc50f3d6468187ab4e5b2.jpg


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@