Halilhodzic kendi takımını kuruyor!

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilnodzic, kendi takımını kendi kuruyor.Boşnak çalıştırıcı çalıştırdığı takımlarda kendi kurduğu ekiple çalışmayı seviyor. Kadroda yer alan ve verim alamayacağını düşündüğü oyuncuları göndermesiyle bilinen disiplinli h

Spor 02.09.2014, 15:59
Halilhodzic kendi takımını kuruyor!

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilnodzic, kendi takımını kendi kuruyor.

Boşnak çalıştırıcı çalıştırdığı takımlarda kendi kurduğu ekiple çalışmayı seviyor. Kadroda yer alan ve verim alamayacağını düşündüğü oyuncuları göndermesiyle bilinen disiplinli hoca, çalışma temposuna uymayan, takım içinde huzursuzluk oluşturan oyuncularla yollarını ayırıyor.

Bordo-mavili takımda geçtiğimiz sezonki kadroda yer alan bir çok oyuncuyla yollarını ayırmak durumunda kalan Karadeniz ekibinde geçtiğimiz sezonki kadrodan Onur, Fatih Öztürk, Zeki Yavru, Bosingwa, Mustafa Yumlu, Aykut Demir, Özer Hurmacı, Yusuf Erdoğan, Mustafa Akbaş ve Soner kalırken, Halilhodzic, Oscar Cardozo, Kevin Constant, İshak Doğan, Deniz Yılmaz, Mehmet Ekici, Serdar Gürler, Musa Nizam, Essaid Belkalem, Ferhat Yazgan, Salih Dursun, Fatih Atik, Carl Medjani, Sefa Yılmaz, Majeed Waris, Mustapha Yatabare ve Papadopoulos gibi oyunculara onay verdi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
ertekin aytaç 7 yıl önce
4-3-3 oynamalı.onur-ishak-mustafa-belkalem-bosingva-constan-papadoplus-fatih-waris-cordazo-yatabare olmalı.tabii bu dış maçlar için.
numan altuntaş 7 yıl önce
artık konuşmasın icraat yapsın halilhodzic...
Selim AYAZ 7 yıl önce
Bana göre de örnek vermekte doğru değil ama Şikebahçe de olduğu üzere yeri geldiğinde üç forvetten de faydalanmalıyız. İdeal 11 ise; 1-Onur 2-Bosingva 3-Belkalem 4-Mustafa 5-İshak 6-Constat 7-Sefa 8-M.Ekici 9-Cardozo 10-Özer 11-Waris olmalı. Yedekte hazır kıta Yatabare ve Yusuf, Medjani, Papadaplos Kaleci Fatih, ilerleyen günlerde Deniz, Aykut, Soner, Fatih vs.
maksat 7 yıl önce
Bence de vakit icraat vakti. Arkadaşlar meslek ligde kadro oluşturmak 5 yabancili..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@