Halilhodzic biz anlamıyor muyuz?

Haber61.net – Haber Servisi – Trabzonspor’un çiçeği burnunda yeni hocası Vahid Halilhodzic her seferinde yapmış olduğu açıklamalar ile tepkiyi üzerine çekse de tam manası ile ne anlatmak istediği Trabzonspor camiası tarafından anlaşılmadığı gözüküyor. Tek

Spor 12.08.2014, 09:39
Halilhodzic biz anlamıyor muyuz?

Haber61.net – Haber Servisi – Trabzonspor’un çiçeği burnunda yeni hocası Vahid Halilhodzic her seferinde yapmış olduğu açıklamalar ile tepkiyi üzerine çekse de tam manası ile ne anlatmak istediği Trabzonspor camiası tarafından anlaşılmadığı gözüküyor. Teknik adam son açıklamasında takım 3 ile 6 ay arasında hazır olacağını belirtti. Halilhodzic, “ Kampa getirdiğim oyuncular tam manası ile Trabzonspor camiasının bende beklentilerini getirecek oyuncular değildi. Oraya getirdiği kadro Ligin tipinde oynaya bilecek bir kadro idi. Fakat benim kurduğum bu karda şampiyonlar liginde oynaya bilecek bir kadro ligde de başarılar sağlar.”dedi

Halilhodzic, “ İyi oyuncular transfer ettik. Yerli ve yabancılar iyi olduğunu sizlere söyleye bilirim. İnanılmaz şekilde hızlı gerçekleşti bu transferler. Takımızın kalite olarak daha yükseğe çekecek transferler. Benden önce yapılan transferler kesinlikle transfer değildir. 2’nci ligden aldığınız bir kişi transfer gibi göstermezsiniz. Bu takımın tam anlamıyla 3 yada 6 ayda hazır olacak. Milyarder de olsanız bunu başaramazsınız.”ifadelerine yer verdi.

Trabzonspor dün Avni Aker’de oynadığı karşılaşma sonrası Halilhodzic bu açıklamalara yer verirken Trabzonspor’un eski transferlerine boş yere para verilmiş imasında bulunmuş oldu. Peki, Cami ondan ne bekliyor.

Bordo Mavili taraftarlar teknik adamdan başarılı bir Trabzonspor istiyor ve lig sonunda şampiyon olmuş bir takım ligde başarılar sağlamış ve Avrupa’da başarılar yapmış bir kadro istiyor. Teknik adamın bu açıklamaları ise bu başarının kolay olmayacağının altını çiziyor.

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (14)
Ali Papa 7 yıl önce
Başarısız olması halinde kılıf hazır.Ben 3-6 ayda ancak hazır oluruz demiştim diyecektirç.Ey hoca,transfer yapan her takım aynı şartlarda değilmi?Not ;Kupa başbakanda.O verdirtmedi.Türkiye geneli seçim sonucu % 52,Tranzonda % 71. Yakışır.
numan altuntaş 7 yıl önce
en az 12 hafta en çok 24 hafta, lig ise 34 hafta yani hazır hale gelene kadar kaç puan kaybederiz veya alırız. yoksa fener düşmeye mi oynayacak da ondan 23 puan fark olmayacak!...
osman arı 7 yıl önce
takım adeta yeni baştan kuruldu. kalitelilerin yanında çömez denecek oyuncular da çokça katıldı. kısa zamanda başarı hayal olur.
Ali Özdin 7 yıl önce
benim beklentim önce rostov'u eleyip gruplara kalmak sonra da gruplardan çıkmak. ligde de 2 veya 3. olmak. şampiyon olma hedefi bu yıl için gerçekçi değil. zira hocanın da söylediği gibi takım hazır değil. ayrıca kadro kalitesi olarak halen daha istanbul takımlarının gerisindeyiz
SALİH AGAOGLU 7 yıl önce
kendi içinde toz pembe dünya kurup kendi yazıp kendi oynamıyor, gerçekler bunlar bilelim çalışalım kazanalım diyor.başarısızlığa kılıfda aramıyor..amma bizim halkımız sevmez gerçekleri konuşanları,yalandan avuntular toz pembe rüyalarla vaatlerle kandırılmayı rüya aleminde yaşamayı sever..
ALICAN DÜRÜST 7 yıl önce
hoca dogru söyledi.bambaska bir kadro ve futbolcularin cogu yeni.bu takima zaman gerekli.belki maglubiyet ile baslaya bilir,belkide zarzor galip galip,kötü oynaya biliriz.bu zaman diliminde takima sabir gösterip,sahip cikmaliyiz.bu takimdan yillardir nemalanip,kaninini emen o ac muhalefetede asla irtibar etmemeliyiz.
murat aslan 7 yıl önce
benim anlamadığım bu hoca cezayir gibi bir takımın başına geçtiği zaman aynı şeyleri söyleyebildimi.mesela zidan cezayir asıllı futbola burda tekrar başlasın falan gibi:)).ya hoca boş konuşuyorsun.kimse senin ağladığın kadar ağlamadı.utanmasa bale ile messiyide isteyecek bize ağlayacak değil elindeki kadroyu top oynatacak hoca lazım.bu hocaya ve yeni transferlere verilen paralara yazık.allah bu kulübün geleceğini hayırlı etsin.
burakhan tanrıverdi 7 yıl önce
uzun zamandır ts de doğruları kimse söylemediği için hocanın söylemleri bazılarının ağırına gidebilir.isteyince demek transfer yapılabiliyornuş,yönetim hoca gelmeden önce yaptığı acemice transferleri hocanon söyleminden sonra yaptığı transferlerle birnevi affettirdi sayılır.kadronun birbirine uyum sağlaması okadar zaman almaz bence.çünkü hepsi kariyerli tecrübeli oyuncular.ayrıca şuda var,daha istanbul takımları transfer bile yapamadı,onlarda hazır iremeyecek lige.hoca biryandan eleştirirken o eleştirilerle takımı motive etmiş oluyor.böylede bir taktik var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@