7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Hakemden Fener'e büyük kıyak

Eskişehir-F.Bahçe maçına hakem Kuddusi Müftüoğlu damga vurdu. 29'da Alex'in Eskişehir kalecisi Ivesa'yı geçtikten sonra düşürülmesi penaltıydı. Müftüoğlu bu pozisyonda doğru kararı verdi ancak top kırmızı-siyahlılardan Tayfun'a doğru gelirken Ivesa'yı atm

Spor 02.11.2008, 11:41
Hakemden Fener'e büyük kıyak
Eskişehir-F.Bahçe maçına hakem Kuddusi Müftüoğlu damga vurdu. 29'da Alex'in Eskişehir kalecisi Ivesa'yı geçtikten sonra düşürülmesi penaltıydı.

Müftüoğlu bu pozisyonda doğru kararı verdi ancak top kırmızı-siyahlılardan Tayfun'a doğru gelirken Ivesa'yı atması çok tartışıldı. 35'te ise Carlos'un göğsüyle yapmaya çalıştığı geri pasta top kale çizgisini geçtikten sonra Volkan tarafından çıkartıldı. Müftüoğlu golü vermeyip maçı devam ettirince Eskişehir teknik heyeti ve tribünler ayaklandı. Bu pozisyonda yardımcı hakem Cem Satman'ı iterek sahaya attığı tespit edilen Eskişehir'in yardımcı antrenörü Bülent Albayrak tribüne gönderildi.Yorumcu Erman Toroğlu'nun pozisyonlarla ilgili görüşü şöyle oldu: "Penaltı doğru, Ivesa'ya gösterilen kırmızı kart yanlış. Çünkü olay, kalecinin müdahale alanı içinde. Zaten Müftüoğlu kartı 88 saniye sonra çıkartabildi. Eskişehir'in atağında da top bence kaleye girmişti."


Yorumlar (4)
nuri cebiroglu 14 yıl önce
volkan 1.90 küsür boyunda belınden yukarısı kale içinde ve elıyle çıkartıyor en az 50 cm geçti kaleyı.fenerın kaandıgı maçlara bakın tamamında hakem kıyagı var bu yıl.ama alı koç yönetıçiyi akşamkı dedıklerınden dolayı kutluyorumtarafsız gözle bakmış helal olsun,fenerde böyle yönetıcılere alışık değilız ya süprız oldu.
SON KALE 14 yıl önce
Bu kıyakları çok gördük ve yaşadık bunlara takılmadan biz işimizi yapacağız.kurt a sormuşlar ensen neden kalın kendi işimi kendim görürüm ondan demiş.
oziozan 14 yıl önce
hakem maçı fenerin alması için elinden geleni yaptı ama eskişehir harika oyunuyla 1 puanı kurtarabildi...penaltı dogru ama kırmızı kart yanlış..alexin yanında eskişehirli bi oyuncu daha vardı..eskişehirin cizgiyi gecen golu verilmedi...nese fener bu bir puanla kümeden biraz daha uzaklaştı:):)
Adem RIZVANOĞLU 14 yıl önce
Biz daha önce bu tür senaryolarla çooooooookkkk karşılaştık. Gayet normal karşılıyoruz artık. Bu sene feneri hakemler bile kurtaramaz. Eyy hakem camiası bu kadar kendinizi alçaltmayın. Çıkın adam gibi naç yönetin. Hatalar olabilir yeterki art niyetli olmayın. Ama görüyoruzki anadolu takımlarını kıyma gibi ince ince kıyıyorsunuz. Sizin nesliniz ne zaman tükenirse bu türk futbolu biyerlere gelir..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@