Hacısalihoğlu haber61'e konuştu

Hacısalihoğlu, radyospor'da çıkan “Yanal'ın arkasında değiliz” haberi  üzerine, haber61.net'e bir açıklama yaptı.Şuan gündemlerinde Ersun Yanal'ın görevine son verilmesi gibi bir konu olmadığını belirten Hacısalihoğlu,, “Bir hocanın arkasındayız demek, ho

Spor 31.10.2008, 14:55
Hacısalihoğlu haber61'e konuştu

Hacısalihoğlu, radyospor'da çıkan “Yanal'ın arkasında değiliz” haberi  üzerine, haber61.net'e bir açıklama yaptı.

Şuan gündemlerinde Ersun Yanal'ın görevine son verilmesi gibi bir konu olmadığını belirten Hacısalihoğlu,, “Bir hocanın arkasındayız demek, hocanın işi bitmiş, görevden alınma zamanı yakın olan kişiler için denilir. Böyle bir şey kesinlikle gündemimizde yok” dedi.

Ersun Yanal ile yola devam edeceklerini ifade eden Hacısalihoğlu, “Gündemimizde hoca değişikliği yok, böyle bir şey söz konusu değil. Ersun Yanal'ın arkasında değiliz demekle Yanal'ı desteklemeyeceğiz, anlamı çıkmamalı. Hocamızın şuan arkasında olmaya gerek yok, gündemimizde Ersun Yanal konusu yok” şeklinde konuştu.

Selahattin AYDINLI / haber61.netTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (21)
Saffet Emir 13 yıl önce
Seni taraftarlar olarak seviyoruz desteklemeye devam deceğiz. Yeni Takımız Farkındayız
köseoğlu 13 yıl önce
hocam seni destekliyoruz.ama lütfen trabzonspor tarihini incele o tarihdeki karaktere uygun futbol oynat
YAHYAK 13 yıl önce
bu yerel basına hayret ediyorum öyle eleştriler yapılıyorki hergün birilerini gönderiyolar ayrıca fanatik bir trabzonsporlu olarak bu takıma sabredilmesini kötülenmemesini istikrar için hocaya yönetime futbolculara saygı gösterilmesini desteklenmesini taraftarımızdan rica ediyorum başarı istikrar olursa gelecektir
TS.li Metin 13 yıl önce
Selçuk, Colman ve Silviya transferini hoca yaptı ise suçlu..eğer hoca yapmadı ise veto etmediği için gene suçlu.. Bu oyuncular TS.ye asla yakışmıyor.. bu 3 oyuncunun yerine GS.li Monrogan, Tabata ve Mehmet Topal gibi oyuncular alınmalı idi.
sscakir 13 yıl önce
Şu yorumları okuyunca biraz olsun yüreğime su serpiliyor. Traftarın yazarlardan daha bilinçli oduğu kesin... Trabzon ne zaman şampiyon olur? Yerel basın takıma ne zaman destek verirse:)
TS.li Metin 13 yıl önce
GS. maçı Ersun Yanal.ın hocalığını tartışılır hale getirmiştir.. Deplasmanda derbi oynuyorsun defans güvenliğin hiç yok.. o maçda Giray takviyesi Hüseyin yerine Ceyhun oynamalı idi.. Tafun Cora maç kadrosuna dahi alınmamalıdır..
marmaralı 13 yıl önce
ya arkdaşlar anlamakta güçlük çekiyorum.hocanın konuşulacağı zamanmı şimdi.sorun futbolcularda.bence ceza uygulanmalı.dikkatleri çekilmeli.özellikle hocanın çok sevdiği ve vaz geçemediği selçuk un dikkati çekilmeli.iki hafta var daha yok.bunları konuşmalı herkez.
nfkfehmi 13 yıl önce
beyler kendinize gelin.ts ne zaman şaha kalksa istanbul basını başlar eşelemeye.baktılarki kendi takımları dökülüyor.hemen bir yattara operasyonu arkasından hakan şükür .merak etmeyin bu hafta ist.bş b.i beşlersek ki böyle bir sonuç bekliyorum hemen yeni senaryolar üretecekler.beyle bizi 3-0 yenen gs hali fb nin hali ortada.sivası yenenemiş-belediyeyi yenememiş bize tek şut atmadan avni akerden çıkmış metalistten 4 yemiş bjk hali de .akıllı olun.herşeyi de bilmeyin artık.ersun hocayla çalışmak inanın büyük şans.adam bilgili-entellektüel,tutarlı.tam marinyonun türk versiyornu.ya ağzı olan konuşuyor.adamı yoldan çıkaran biziz .bırakın adamı rahat da işini yapsın.hocamız ne zaman basınıki özellikle içimizdeki irlandalı dolu basını yani yerel basını dinlemeye başladı ,olanlar ortada.aklınızı başınıza devşirin.lig 2. siyiz.2 derbide iyi kötü arkada kaldı.bu hafta liderlik de çok yakın.ve devamı ortada.istanbul takımları düşünsün.şu bizim bazı eski topçular varya onlara çok dikakt edin.herkese güvenmeyin.yıllarca ts çıkar amaçlı kullanıldı.herkes bu markadan bende nasipleneyip peşinde.inanmadıkaları şeyleri yazıp çizdiler ve çiziyorlar ts sevdası hikaye.lütfen hep beraber takımımıza ,hocamıza ,futbolcularımıza sahip çıkalım.ileri dönük planlar yapalım, günlük planlarla ,günlük sonuçlarla geleceğimizi karartmayalım.sonra konuşacak, takip edecek,hafta sonu maçını izlemek için iple çekecek bir takım bulamazsınız.hep beraber takımımızı buharlaştıracağımıza pozitif enerjimizle sinerji oluşturalım.iç ve dış bizans oyunlarına gelmeyelim.iş işten geçmeden sabırlı tutarlı olalım.ts taraftarı olmanın ayrıcalıklı olduğunu iyi anlayalım.ayrıcalığımızla ön plana çıkalım.ts yi bu dikenli yollarda yanlız yürütmeyelim,saygılarımla,
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@