kebir reklamı

Hacıosmanoğlu'ndan Yıldırım'a "Havuz" yanıtı!

 Fe­ner­bah­çe Baş­ka­nı Aziz Yıl­dı­rım, di­van ku­ru­lu top­lan­tı­sın­da çar­pı­cı açık­la­ma­lar yap­mış­tı. Bun­lar­dan bi­ri de ya­yın ha­vu­zuy­la il­gi­li ola­nıy­dı. Yıl­dı­rım, ya­yın ge­lir­le­ri ko­nu­su­na “450 mil­yon do­lar­lık ha­vuz­dan s

Hacıosmanoğlu'ndan Yıldırım'a

banner197

 Fe­ner­bah­çe Baş­ka­nı Aziz Yıl­dı­rım, di­van ku­ru­lu top­lan­tı­sın­da çar­pı­cı açık­la­ma­lar yap­mış­tı. Bun­lar­dan bi­ri de ya­yın ha­vu­zuy­la il­gi­li ola­nıy­dı. Yıl­dı­rım, ya­yın ge­lir­le­ri ko­nu­su­na “450 mil­yon do­lar­lık ha­vuz­dan sa­de­ce 35 mil­yon do­lar ge­lir alı­yo­ruz. Bu du­ru­mu ge­re­kir­se Ana­ya­sa Mah­ke­me­si’ne gö­tü­re­bi­li­riz. İki ay­rı ku­ru­lu­şun 125 mil­yon do­lar­lık tek­li­fi ol­du ama Ana­do­lu ku­lüp­le­ri ya­rar­la­nı­yor­lar di­ye sı­cak bak­ma­dık. Bu­gün­den son­ra sı­cak ba­ka­ca­ğız” di­ye de­ği­ne­rek ha­vuz­dan çı­ka­bi­le­cek­le­ri­nin sin­ya­li­ni ver­miş­ti.

Trab­zons­por Baş­ka­nı İb­ra­him Ha­cı­os­ma­noğ­lu, Yıl­dı­rım’ın açık­la­ma­la­rı­nı de­ğer­len­dir­di. Baş­kan Ha­cı­os­ma­noğ­lu “Söy­le­ye­cek bir şe­yim yok. Ken­di dü­şün­ce­si. Ha­vuz­dan çık­tı­ğı za­man maç­la­rı­nı kim­le oy­na­ya­cak? Ha­vuz sis­te­mi­ni an­cak Fe­de­ras­yon da­ğı­tır ve­ya ku­lüp­ler da­ğı­tır” di­ye­rek yo­rum­la­dı.

“Fa­ra­zi şey­ler...”

İb­ra­him Ha­cı­os­ma­noğ­lu, Aziz Yıl­dı­rım’ın ha­vuz­dan çık­ma me­sa­jı için ko­nuş­ma­ya bi­le ge­rek duy­ma­dı­ğı­nı “Bu­nun­la il­gi­li ko­nuş­ma­ya bi­le ge­rek yok. Fa­ra­zi şey­ler üze­ri­ne ko­nuş­ma­ya ge­rek yok” ifa­de­le­riy­le di­le ge­tir­di. Öte yan­dan şi­ke da­va­sı ne­de­niy­le iki ku­lü­bün ara­sın­da­ki ger­gin­lik sü­rü­yor. Baş­kan Ha­cı­os­ma­noğ­lu, cu­mar­te­si gün­kü Be­şik­taş ma­çı ön­ce­si ya­pı­lan pro­tes­to yü­rü­yü­şü­nün çok da­ha bü­yük çap­lı ola­nı­nı, İs­tan­bul’da da ger­çek­leş­ti­re­cek­le­ri­ni söy­le­miş­ti.

Haberlerinizi Whatsapp İhbar Hattına Gönderin Yayınlayalım
0532 456 71 41

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
ali fazıl atasoy - 4 yıl önce
yürüyün yürümekle yollar aşınmaz hemde spor yapmış olursunuz..