7m

uzungöl yayla otel

Hacıosmanoğlu'ndan taraftar gruplarına rest!

Trabzon Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu önceki akşam bir TV programında Futbol Federasyonu kurullarının adaletine güvenmediklerini yineledi. "Cezada beklentimiz 3-4 maç civarındaydı" diyen başkan, "Ceza normal kuralların dışında. İtiraz etmeyecektik ama cez

Spor 16.03.2014, 12:14
Hacıosmanoğlu'ndan taraftar gruplarına rest!
Trabzon Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu önceki akşam bir TV programında Futbol Federasyonu kurullarının adaletine güvenmediklerini yineledi. "Cezada beklentimiz 3-4 maç civarındaydı" diyen başkan, "Ceza normal kuralların dışında. İtiraz etmeyecektik ama ceza ağır olunca sessiz kalmayız, gerekli itirazları yapacağız" dedi.
 
Yaşananların kendilerini üzdüğünü belirten Hacıosmanoğlu bundan sonra taraftar grupları olmayacağını söyledi:
"Bağımsız tribünlerde bir gerginlik yaşanmazken, kulüpten indirimli bilet alan taraftarların olduğu yerde olaylar çıkıyor. Taraftar gruplarının değil de bütün Trabzonsporluların olacağı bir grubu sağlayacağız, bunun dışında grup olmayacak. Bunu önümüzdeki sezonlar için hazırlayacaktık ama öne çekmemiz gerektiğini gördük."

Yorumlar (14)
zafer düzenli 8 yıl önce
başkan erkene alacağım dediği uygulamayı hangi maçta uygulamaya alacak, Trabzonspor'un bayan taraftar grubunun adı nedir,
Murat Muratanoğlu 8 yıl önce
Birdahaki sene baskanlik koltugunda kalabilirsen yaparsin baskan. Sezon basindada oyle diyordunuz ne oldu?
Ali Han 8 yıl önce
bu taraftar guruplarını sizler beslediniz ve takımın sahibi pozlarında, takımı yediler..şimdi nasıl kurtulacaksınız..yapabilirseniz , büyük iyilik yapmış olursunuz..peki nasıl...bekleyelim bakalım..
alp turk 8 yıl önce
fenerbahçe maç biletleri kısa sürede bitti neden? taraftar gruplarıyla bir gün önce kahvaltı yaptın yalnız başına,bu toplantıda neler konuşuldu? kime ne karşılığında ne kadar bilet verildi? taraftar gruplarına bilet verilip bu biletler karaborsadan satıldı mı, ve kim ne kadar rant elde etti? süren doldu başkan...İSTİFA ET...
ahmet şahin 8 yıl önce
Şu Maluda denen herifi taraftar mı aldı? Bence fesih et Trabzonsporu gitsin. Taraftar suçluymuş. Asıl olayları bu hale getiren kişilerle kurumları ayıran, asıl suçlu olanlar Adaletin verdiği kararları rafa kaldıranlar, asıl suçlu olanlar, dolandıcıların aldıkları cezaları infaz etmeyenler. Asıl suçlu maşa Federasyondur. Trafatrında bir sabrı var ve patladı. Asıl suçlu Volkan gibilere bir sarı kart gösterip tatarftarın gazını almayan hakem bozuntuları. Fenercumhuriyeti olduk. Hepimiz YC'yi şimdi sildik.
ahmet şahin 8 yıl önce
Bu kulübe üç yılda bir kendini anlatma fırsatı verildi. Sen çıkıp konuacakları da konuşturmadın paralel devletten söz ettin. Tam da şikecilerin bewklediği ve kullanacakları cümleleri söyledin. Bence git siyaset yap belki başarılı olursun. Taraftar desteğini yanına almaya çalışacağın yerde taraftarı karşına alıyorsun.
Hüseyin Karagöz 8 yıl önce
Birkaç provakötörle Trabzonun kalan maçları seyircisiz....Sen de bu sayede istifa seslerini duymayacaksın...Ama ben Trabzonsporlulara güveniyorum...Gideceksiniz...
mete devrancı 8 yıl önce
başkanlık seçimi yapılırken senin kazanmanı istemiştim , çoğu insan gibi ne kadar yanıldığımı anladım.senden ts ye başkanlık bir tarafa köye muhtar bile olmaz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@