7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Hacıosmanoğlu'ndan Başbakan'a karşılama

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Artvin'de böyle karşıladı.Çeşitli mitinglere katılmak üzere Rize ve Artvin'e gelen Başbakan Erdoğan gezi sırasında helikopterle Artvin'in Kafkasör yaylasına indi.Erdoğan'ı yaylada

Spor 22.03.2014, 17:32
Hacıosmanoğlu'ndan Başbakan'a karşılama

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Artvin'de böyle karşıladı.

Çeşitli mitinglere katılmak üzere Rize ve Artvin'e gelen Başbakan Erdoğan gezi sırasında helikopterle Artvin'in Kafkasör yaylasına indi.

haci.20140322173817.jpg

Erdoğan'ı yaylada karşılayanlar arasında Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu da hazır bulundu.

Hacıosmanoğlu'nun Artvin'e giderek Başbakan'ı karşılaması sosyal medyada en çok konuşulanlardan oldu. Bir kesim Trabzonspor taraftarı bu karşılamaya tepki gösterirken bazı taraftarlar ise olağan bir durum olarak yorumladı.


Yorumlar (27)
mustafa kurt 8 yıl önce
BU ÜLKENİN BAŞBAKANINI KARŞILAMAK SUÇMU OLDU? İDEOLOJİK DAVRANMAYALIM.

AZİZ YILDIRIM BAVULLARLA BAŞBAKANA ZİYARETTE BULUNDU, SADRİ ŞENERDE AYNI ŞEKİLDE ANKARADA BAŞBAKANLA BULUŞTU UNUTMAYALIMKİ BU KULUBUN 150 MİLYON BORCU VAR BU BORCU ANCAK DEVLET DESTEĞİYLE ÖDEYE BİLİRİZ CHP, MHP'NİN VAATLERİYLE DEĞİL. İSTANBUL TAKIMLARI BU ŞEKİLDE İLERLİYOR BİZ NEDEN DEVLETİN GÜCÜNÜ KULLANMAYALIM?
AHMET CAN 8 yıl önce
Yuh Hacıosmanoğlu yuh erdoğanla ilgilenene kadar şu takımla ilgilensen ya belki birşeyler olurdu gitmiş ta artvine kadar Ey Allahım yarabbim sen bu TS taraftarına sabır ver!
göktür kaan 8 yıl önce
MUSTAFA KURT hangi kulup başkanı gittiği yerlerde karşılıyor rte yi kaldıki haberi iyi oku ARTVİNDE karşılamaya katılıyor brakın bu işleri futbol kulübü başkanıysan o işi yapacaksan yok siyaset yapacaksa istifa etsin ak partiden ak gençlik kolları için seçime grsin trabzonspor bağımzız olmalı siyaset üstü olmalıdır
ahmet şahin 8 yıl önce
İİHO Başbakanımıza söyle de cezamız kalksın. Kupayı da unutma. TFF başkanı başbakanımızın emri ile iş yapmıyor mu? Kurumların cezası da verilmeli artık.
semih uzun 8 yıl önce
Trabzonspor'un yüzkarası başkanı senden utanıyorum senin yüzünden Trabzonspor'lu yum diyemiyorum.
ömer sel 8 yıl önce
Kupayı İstedin mi Başkan ?
Altındereli 8 yıl önce
SEN AKP NİN AJANISIN TRABZONSPORU BU HALE DÜŞÜRMEK İÇÜN KULÜBU ELE GEÇİRDIN SANA OY VERENLEREDE SANADA KOCAMAN YUH OLSUN SENİ KULÜPTE GÖRMEK İSTEMİYORUZ DEFOL GİT.
Ali Kemal Kececi 8 yıl önce
Trabzonspor ceza almış sahası kapanmış lig sonuçları memnun edici değil taraftar isyanda kimin umurunda Trabzonspor bahane Trabzonsporu merdiven yapmak şahane yazıklar olsun 13.sandıkta seçimi kazanan Hacıosmanoğlu maalesef on üç sayısının uğursuzluğunu bir kez daha kanıtladı ne diyeyim kim Trabzonsporu reklam yeri olarak görüyorsa Allahından bulsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@