7m

uzungöl yayla otel

Hacıosmanoğlu: TFF önüne gelen dosyanın...

Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Dergisi'ndeki yazısında bordo-mavili taraftarlara seslenerek, "Batan güneşin arkasından üzülmek yerine doğacak yeni güneş için hazırlanmanın daha doğru olduğu bilinciyle yeni güne uyandık. İşte şimdi, maddi v

Spor 12.04.2014, 13:12
Hacıosmanoğlu: TFF önüne gelen dosyanın...

Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Dergisi'ndeki yazısında bordo-mavili taraftarlara seslenerek, "Batan güneşin arkasından üzülmek yerine doğacak yeni güneş için hazırlanmanın daha doğru olduğu bilinciyle yeni güne uyandık. İşte şimdi, maddi ve manevi tüm olumsuzluklara rağmen lig sıralamasında tırmanışa geçtik' ifadelerini kullandı.

YAPILIRKEN HEYECAN DUYULMAYAN İŞLER BAŞARILAMAZ

Trabzonspor'un her daim daha da üst sıraları zorlaması ve çıtayı sürekli yüksekte tutması gerektiğini kaydeden Hacıosmanoğlu, şöyle devam etti:

"Ancak içinde bulunduğumuz maddi ve manevi zorluklara rağmen, sabrın sonunun selamet olduğunu gördük. Unutulmamalı ki yeteri kadar nedeniniz varsa her şeyi yapabilirsiniz. Bizim de yeteri kadar nedenimiz var. Tarihimizin altın sayfalarına bakıldığında, Trabzonspor sevdasının, başarıya olan inancın, neleri beraberinde getirdiği çok net anlaşılıyor. Geçen ay ki yazımda belirttiğim gibi başarısızlık kabul edilebilir ancak denememek asla. Heyecanlıyız, çünkü yapılırken heyecan duyulmayan işler başarılamaz."


TFF DOSYANIN RENGİNE GÖRE HAREKET ETMEMELİ

Başkan Hacıosmanoğlu, kendileri heyecanla, koltukta oturmaya çalışmak için değil, çalışmak için koltukta oturma anlayışı ile mücadele ederken, bazı kurum ve kuruluşların bunların aksi yönde görev yaptığını iddia ederek, şunları kaydetti:

"Türkiye Futbol Federasyonu'na bağlı kurumlar, değiştirdikleri talimatlarla her hafta tüm kulüplere ceza yağdırarak sözüm ona tribünlerdeki olumsuz davranışlara engel olmaya çalışıyor ancak olumsuzluklar ceza ile değil, eğitim ile değişebilir. Futbolda alt yapılardan başlayarak eğitimde ise birinci sınıftan itibaren spor kültürünün oluşturulmasına yönelik eğitimler verilerek bu olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Adalet bir gün herkese gerekli olacak sözünden yola çıkarak, TFF ve kurumlarının, önlerine gelen dosyanın renklerine göre değil, içeriğine göre davranmasını talep ediyorum."


Yorumlar (5)
Tolgahan Tokkan 8 yıl önce
osman aga haci receplen neyim ahbabsiniz baskan olarak sordunmu haci recepe sike isi ne olacak
Ahmet ahmet 8 yıl önce
sahi ya baskan iki ay önce demisti kupa avrupadan yola cikti demirören diyor bu is kapandi platin i diyor dosya kapandi eee kim den alacaz kupayi iho
rahmi keskin 8 yıl önce
AKYAZI STADI yaptırıyoruz. sesini kes dedi sana. sanki cebinden karşılıyor stadın parasını. sen de hırsızlığa dahil olmuşsun anlaşılan . derhal takımın yakasını bırak. Şikeci başbakanın getirdiği TÜPÇÜye yalandan sallamayı bırak.
altan yıldız 8 yıl önce
bu başkan falan değil yalancının en önde gıdenıdır takıma hıç bışe veremez şu eskışehır maçında 2 sıfır öndesın maç geldığı noktaya bak zekı falan hıkaye 1464den gelenler resmen rezıllık tam fıyasko bunlar topçu falan olamaz
altan yıldız 8 yıl önce
senın şeytan yüzünü gördüm ya artık işim hep ters gıder yüzsüz adam bu kadar sevımsız bu kadar yalancı daha ts ye başkan olarak geşmemmıştı çokmu aradınız ey üyeler

Gelişmelerden Haberdar Olun

@