7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Hacıosmanoğlu: Mücadele etmemeyi...

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, geçmişin izlerini silmeye çalıştıklarını belirterek, "Başarısızlığı kabul ederim. Ancak denememeyi ve mücadele etmemeyi kabul etmem" dedi.Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, kulüp dergisinin 116. sayısında

Spor 19.03.2014, 09:10
Hacıosmanoğlu: Mücadele etmemeyi...

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, geçmişin izlerini silmeye çalıştıklarını belirterek, "Başarısızlığı kabul ederim. Ancak denememeyi ve mücadele etmemeyi kabul etmem" dedi.

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, kulüp dergisinin 116. sayısında yer alan yazısında, "İçimizdeki Trabzonspor sevdası ile görevimizin başında olduğumuz bu süre içinde bir çok zorlukla karşılaştık. Gerek maddi gerekse manevi olarak yaptığımız mücadelenin bir tek adı vardı o da 'Trabzonspor sevdası'.

Bu sevda bizleri, Bordo-mavi renklere hizmet aşkı ile uyanmaya ve bu uğurda tüm benliğimiz ile çalışmaya itiyor. Günümüzün tamamı Trabzonspor için harcayan bizlerin başkan ve yönetim kurulu yetkisi ile ancak taraftar hissiyatı ile çalıştığı unutulmamalı" şeklinde konuştu.

Hacıosmanoğlu, "Bizlerde sizler gibi saha sonuçlarının alınması için gerekli yapılanmayı yapıyor ve geçmişin bıraktığı izleri temizlemeye çalışıyoruz. Görevimizin ne denli zor olduğunu bilerek başladık bu mücadeleye. Ben koltukta oturmak için çalışmıyor, çalışmak için koltukta oturuyorum. Birlikte hareket ettiğimiz oyuncu kadromuzun da saha içinde bu anlayışla sırtında taşıdığı formanın hakkını vermesini istiyoruz. Başarısızlığı kabul ederim herkes başarısız olabilir. Ancak denememeyi, mücadele etmemeyi asla kabul etmem" dedi.


Yorumlar (5)
sadık yılmaz bulut 8 yıl önce
Ne varki geçmişimizdede onu temizliyorsun.Söylede bizde bilelim.

GFeldin geleli milleti gerdin durdun geldiğimiz yerde ortada.

Kupa Başbakanda.

Ona 2 kelam edemiyorsun,sallıyortsun sağa sola.

Geç bunları İHO geç.

Kulüp seninle sıradanlaştı
ALİ İHSAN DİNÇ 8 yıl önce
Senden sonra gelecek başkan da aynı şeyleri söyleyecek...
hasan yener 8 yıl önce
Iho senden ts ye baskan olursa bendende abd baskani olur..sen git yol yakinken padisahinin cantacisi ol..
abdullah kara 8 yıl önce
Unutma yaptığın tek iş GEÇMİŞİN KUPASINI İSTEMEK. Ne yazık ki onu da beceremiyorsun
Ahmet Tabakoğlu 8 yıl önce
Geçmişe takılıp kalan İHO'ya soruyorum 2013-14 sezonumuzu neden çürüttün?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@