Hacıosmanoğlu kulübü kaosa sürüklüyor

Trabzon CHP eski il Başkanı Yavuz Karan Trabzonspor'un durumu ve Trabzon2da yapılması planlanan şike anıtı ile ilgili açıklama yaptı.HACIOSMANOĞLU KULÜBÜ KAOSA SÜRÜKLÜYORYavuz Karan Trabzonspor’un geldiği durumum herkesi derinden üzdüğünü belirterek, "Ne

Spor 08.01.2015, 13:32
Hacıosmanoğlu kulübü kaosa sürüklüyor

Trabzon CHP eski il Başkanı Yavuz Karan Trabzonspor'un durumu ve Trabzon2da yapılması planlanan şike anıtı ile ilgili açıklama yaptı.

HACIOSMANOĞLU KULÜBÜ KAOSA SÜRÜKLÜYOR

Yavuz Karan Trabzonspor’un geldiği durumum herkesi derinden üzdüğünü belirterek, "Ne yazık ki iyi bir yönetim tarzı yok. Bu takımı bu kadar borçlu ve sorunlu hale getirenler şapkasını önüne koysun ve bunun hesabını versin. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu bu sorumluluğun altında ezilmiş ve kulübü inatla kaosa sürüklemeye devam etmekte" dedi.

ŞİKE ANITINI DÜZKÖY'E YAPACAĞIZ

Şike konusunda ise gelinen nokta ortada diyen Yavuz Karan, "Ne kupamız geldi, ne de verilen sözler yerine getirildi. Hani şike anıtı ne oldu? Hep oyalama, hep kandırma. Ama biz Düzköy’de şike anıtı yapma konusunda karar aldık. Düzköy Belediye Başkanımızla birlikte şike anıtını belediye binasının karşına dikeceğiz" şeklinde konuştu.

Yorumlar (3)
mustafa hamzan 6 yıl önce
iZMİT'TEN GELİP ŞİKE ANITININ ÖNÜNDE RESİM ÇEKİP TÜM SOSYAL MEDYA İLE PAYLAŞMAK İÇİN CAN ATIYORUM
Mrt akyz 6 yıl önce
Siz siyasetle ugrasın bırakın trabzonsporu..
adan altan 6 yıl önce
amacın ne tam transfer dönemi ortaya çıktınız.git sen kılıçdaroğlu beye sor:fbyi neden şike konusunda destek oldunuz de.allah rızası için bunu yap.eğer TSu seviyosan.tamnm takım güçlenecek kasten bazı kişiler ortaya çıkıyor.kimi takımn borcu var diyor.hacıosmanoğlu geldinde futbolcu alacakları borçlar bekliyorrdu.takım nerdeyse uefa kupasına alınmıcaktı.yabancı oyuncular serbest kalıp uefaLIK OLUYORDUK.O GÜNLERİ UNUTMADIK.SİZ GİDİN SİYASEYT YAPIN ÖNCE....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@