Hacıosmanoğlu istifa etti mi?

Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu üst üste alınan başarısız sonuçlar sonrası çok eleştirilen ve göndermek zorunda kaldığı Vahid Halilhodziç’in ayrıldığı dönemde istifa etmek istediği, ancak yönetici arkadaşlarının  Hacıosmanoğlu’nu bu fikrinden va

Spor 22.12.2014, 13:37
Hacıosmanoğlu istifa etti mi?

Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu üst üste alınan başarısız sonuçlar sonrası çok eleştirilen ve göndermek zorunda kaldığı Vahid Halilhodziç’in ayrıldığı dönemde istifa etmek istediği, ancak yönetici arkadaşlarının  Hacıosmanoğlu’nu bu fikrinden vazgeçirdiği iddia edildi.

Boşnak hocanın fedakârlık yaparak daha yüksek rakamlara gelen teklifleri elinin tersiyle itip bordo mavili takıma evet demesi sonrası inandığı hocasını göndermek zorunda kalan başkan Hacıosmanoğlu’nun o dönemde oldukça yıprandığı, yönetici arkadaşlarına "ben bırakıyorum" dediği iddia edilirken, yönetici arkadaşlarının ikna turları sonrası başkanın istifa etmekten son anada vazgeçtiği ifade edildi.

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
osman yavuzyilmaz 7 yıl önce
gitsin akp ye hizmet etsin daha basarili olur.
EYÜBOĞLU 7 yıl önce
ilk seçimli kongrede bu adama oy vereceğim. her nedense dünya görüşü olarak birbirine yakın duran nuri albayrakla , hacıosmanoğluna yapılanlar aşağı yukarı aynı. yazıklar olsun size.
hakan 7 yıl önce
Ah yoneticiler ah birakin gitsin sizde bizde kurtulalim
Ali Özdin 7 yıl önce
İHO o koltuk için kimleri satmadı ve hangi usulsüzlükleri yapmadı ki. bırakır mı sanıyorsunuz. bıraksa zaten seçildiği kongredeki görev süresi şaibeli onu düzeltirdi
altan yıldız 7 yıl önce
oldum olası şu kulube adam gıbı bı başkan gelmedıde bundan sonrada gelmemeyecek yazıklar olsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@