7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Hacıosmanoğlu gözaltına mı alındı?

Türk siyasetini olduğu gibi Türk futbolunu da çok yakından ilgilendiren 17 Aralık operasyonları sonrası şimdi de fezleke bombası düştü. Cumhuriyet Halk Partisi'nin 132 milletvekilinin imzasıyla TBMM'yi olağanüstü toplanmaya çağırmasıyla birlikte 4 bakan h

Spor 14.03.2014, 18:03
Hacıosmanoğlu gözaltına mı alındı?
Türk siyasetini olduğu gibi Türk futbolunu da çok yakından ilgilendiren 17 Aralık operasyonları sonrası şimdi de fezleke bombası düştü. Cumhuriyet Halk Partisi'nin 132 milletvekilinin imzasıyla TBMM'yi olağanüstü toplanmaya çağırmasıyla birlikte 4 bakan hakkında hazırlanan fezleke tartışılacak. Fezlekede Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun da gözaltına alındığı ortaya çıktı.
 
Gözaltına alındı iddiası 
 Daha önce Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındığı iddialarını yalanlamıştı. Hatta spor programlarına bile bağlanan Hacıosmanoğlu, konuyla ilgili hukuki işlemlerin yapılacağını dile getirip resmi sitededen de yalanlama yapmıştı. Ancak CHP'nin fezlekesinde yer alan detay ise çok ilginç. Meclise kadar uzanan fezlekenin 31. sayfasında yer alan ses kayında İbrahim Hacıosmanoğlu'nun daha önce de belirtildiği gibi gözaltına alındığını görülüyor. Ayrıca CHP'nin imzalarıyla toplanacak olan TBMM'de bu fezlekedeki tüm iddialar okunacak ve İbrahim Hacıosmanoğlu'nun da tutuklandığı ifadeler dile getirilecek.
 
95.20140314180211.jpg
 
Trabzonspor resmi internet sitesi de Hacıosmanoğlu'nun tutuklandığı iddialarını böyle yalanlamıştı.

FEZLEKEYE GÖRE HACIOSMANOĞLU GÖZALTINA ALINMIŞ - Futbol - Süper Lig

 

 


Yorumlar (5)
hasan yener 8 yıl önce
Allah seni kahretsin iho klubu siyaset bataginin icine soktun..utanmadan sikilmadan yalan konusuyorsun..derhal istifa et bu taraftar seni istemiyor sahtekar..
Hüseyin Karagöz 8 yıl önce
Hacıosmanoğlu da AKPnin adamı...Mitinglerine bile katıldı yetmedi AKPye oy vermeyeni vatan haini ilan etti...doğrudur...Ağaoğlu,Zarrab hükümete rüşvet dağıtan zenginler.Hacıosmanoğlu döneminde Trabzonspora bulaştılar ne yazık ki...
ziyaorhan 8 yıl önce
Trabzonspor siyasat ustu,toplumsal halka mâl olmus bir kurumdur.Bu siyasete bulastirip,ayrimciliga sebebiyet veren Baskan tek diyecegim sifir futbol paydas bilginle yaktin ezdin gectin bizi.
harun eski 8 yıl önce
ben bunun recebin adami oldugunu basindan beri söyledim danisikli dövüs yaparak sike olayinda zaman kazanmak icin recep trafindan trabzonsporun basina sectirildi. ve her sey yavas yavas ortaya cikiyor. bu ofludan baskan olmaz. bu haindir trabzonsporu satan adamdir. bakin sike davasi kapandi gitti kimseden ses soluk yok ve olanlar trabzona ve trtabzonspora oldu geldigimiz yere bakin takim kümeye oynuyor trabzonlu törörüs muamelesi görüyor. acilen trabzolu bu hainden kurtulmalidir.trabzon akpartinin ve rizelinin oyuncagi degildir.
şenol sirtkaya 8 yıl önce
derhal istifa et. ts hiç bu kadar aciz düşürülmemişti. doğru yaptığın bir tek şey yok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@