Hacıosmanoğlu: Bedeli ağır olacak

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Oyuncularımızın alın terini gasp eden ve ettirenler, unutmasınlar ki onların adaletsizliği karşısında Yüce Allah'ın büyük adaleti vardır" dedi.Trabzonspor Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, 4-1 kaybedil

Spor 30.12.2014, 12:51
Hacıosmanoğlu: Bedeli ağır olacak

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Oyuncularımızın alın terini gasp eden ve ettirenler, unutmasınlar ki onların adaletsizliği karşısında Yüce Allah'ın büyük adaleti vardır" dedi.

Trabzonspor Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, 4-1 kaybedilen Eskişehirspor maçı sonrası sert açıklamalarda bulundu. İsim vermeden ağır eleştirilerde bulanan Hacıosmanoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve hakemleri hedef aldı.
Kulübün resmi İnternet sitesinde açıklamalarda bulunan Hacıosmanoğlu şu ifadeleri kullandı:

"Türk futbolunu adaletten yoksun, eşit ve adil davranmasını beceremeyen, hangi zihniyete hizmet ettiği açıkça belli olan, sezon başından beri rakiplerimize kol kanat gerip onlara maç kazandıranlar, bize gelince sahada emek harcayan oyuncularımızın alın terini gasp eden ve ettirenler, unutmasınlar ki onların adaletsizliği karşısında Yüce Allah'ın büyük adaleti vardır...Haklı olduğumuz, hakkımızın gasp edildiği '3 Temmuz' süreci ile ilgili kendilerinin sağlayamadığı adaleti sağlamak için girişimde bulunduğumuz ve bulunmaya devam edeceğimiz UEFA ve FIFA nezdinde ki mücadelemizin sonucunda adaletin hangi şartta olursa olsun sağlanacağını hepimiz göreceğiz."

"YOLUMUZDAN BİZİ KİMSE DÖNDÜREMEZ"

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor'u hiç kimsenin yolundan döndüremeyeceğini belirterek, "Trabzonspor’a saha içinde ve dışında yaptığınız adaletsizliklerin bizi yıldırıp, yolumuzdan döndürmeyeceğini, adaletsizliğinizin karşısında Yüce Allah'ın adaleti ve Trabzonspor sevdalılarının huzurunda ağır bedeller ödeyeceğinizi asla unutmayınız...Trabzonspor’un şike sürecinden vazgeçmek ve başarı beklemek ikileminde bırakılamayacağını, bir yandan gasp edilen haklarımızı aramaya devam ederken, yeni başarıların peşinde koşmaktan vazgeçmeyeceğimizi kamuoyuna saygıyla sunarım" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (22)
Ali tok 6 yıl önce
Lafla peynir gemisi yürümez
selçuk GAZİOĞLU 6 yıl önce
aman aman çok korktular,evlerinden dışarı çıkamaz oldular,asıl bu işi beceremeyen sensin önce bırak git bu takıma yıkımdan başka bir şey vermedin
numan altuntaş 6 yıl önce
çok korktular aman! bedeli ağır olacakmış, bedeli ağır olan sensin trabzonspor ve camiası için. ne oldu, n eyaptın bu zamana kadar konuşmaktan başka, yağmayıp gürlüyorsun ancak. bir şey yapacağın yok senin ve olmayan yönetiminin...
Eyup 6 yıl önce
Başkan git yat
salih 6 yıl önce
Bu taraftari anlayamiyom madem korkmadiniz siz korkutun hem maca gidmeyin takima sahip cikmayin birde basari bekleyin
Metin 6 yıl önce
Ya Haci 2 dk sözünün eri ol Aralık gecti ligde durum ortada sen gene sardın 2011 e Allah kork kuldan utan.
sungur aslan 6 yıl önce
rte ye bu kadar güvenirsen sonucu böyle olur. tff yi oraya atayan rte dir. hakkımızı gasp eden yine onun atadığı adamlardır. ama gel gör ki trazondaki desteği en fazla olduğu yer. demek ki bizim halkımız ya ne olduğunu anlayamayacak kadar cahil yada kendine eziyet edenleri seviyor.
Gurbetci 6 yıl önce
Gene sacmaladin Haci Trabzonu Iyice rezil ettin.Tamam cocukluk hayalinide gerceklestirdîn.Kulubu batirmadan cekgit artik.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@