Güney: Camiaya yanlış yapmadım

Trabzonspor'un olaylı geçen Olağan Genel Kurulu sonrası eleştirilerin odağı olan Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney Haber61'e açıklamalarda bulundu.Kongrede yaşananlardan ötürü özür dilemeyeceğini belirten Güney camiaya yanlış yapmadığını savundu. K

Spor 22.12.2014, 13:55
Güney: Camiaya yanlış yapmadım

Trabzonspor'un olaylı geçen Olağan Genel Kurulu sonrası eleştirilerin odağı olan Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney Haber61'e açıklamalarda bulundu.

Kongrede yaşananlardan ötürü özür dilemeyeceğini belirten Güney camiaya yanlış yapmadığını savundu. Kongrede yaşananları Haber61'e yorumlayan Köksal Güney " Kongreler hep böyle olmuştur. Divan başkanlığı seçiminde be bulunduğum yerden salona hakimdim. Kısa sürede görüntü itibariyle 1. liste kazandı. Yanlış bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Hangi seçimi yaparsan yap bir tarafı mutlaka üzersin. Ben camiaya yanlış yapmadım. Özür dilemeyi düşünmüyorum. Orada bir önerge oldu. Divan ibra edildi. Sonuçta her iki divanda Trabzonspor'un divanıdır, kendi divanımızdır. Birinin diğerinden üstünlüğü yoktur. Baktığınızda Trabzonspor yönetimini divanmı ibra etti.Diğer liste kazansaydı bunu değiştirebilir miydi. İbraya delegeler karar verdi. Eğer bir hata varsa mahkeme yolu açıktır. Benim verdiğim karar delegenin kararını değiştirmedi." dedi.

Eskiden genel kurullarda oylamaların daha az kişinin katılımıyla gerçekleştiğini söyleyen Güney " 300 - 500 kişi ile oylama yapılıyordu. Baktığınızda bukez katılım oldukça fazla oldu. Camia divanı bu kadar çok önemsiyorsa bundan böyle mali genel kurullarda sandık yoluyla seçim yapılması gerekir. Usulsüzlük varsa divan zaten gereğini yapar." ifadelerini kullandı.

Özel Haber: Tuncay Lakot / Haber61.netTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
sadık yılmaz bulut 7 yıl önce
Hipokrat yemini yapmışsın.

İnsanların sağlığı sana emenet ediyorlar.

Bir koltuk için bu kadar eğilirmi bir Hekim....

Hep böyle olurmuş..

Hadi ordan..

Sayılmadan kim karar verdi.

Hem sen 2. liste kazandı dedikten donra Sabri Sadıkları davet ettin.

Özüründe sana kalsın
Mehmet A. 7 yıl önce
Sen kul hakkı yedin doktor.Seçileni değil İHO'nun adamlarını seçilmiş gibi gösterdin.Saygınlığını bir kalemde çizdin.Ciddiye alınacak bir tarafın kalmadı.Nazarımda şike yaptın.
numan altuntaş 7 yıl önce
sağ gösterip sol vurdun!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@