Güneş'ten Özyazıcı'ya teklif

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten efsane hoca Ahmet Suat Özyazıcı'ya teklif.

Güneş'ten Özyazıcı'ya teklif

GÜNEŞ, TRABZONSPOR DEĞERLERİNİ BİR ARAYA GETİRİYOR

Trabzonspor teknik direktörlük görevine geldikten sonra, Trabzonspor camiasında birlik ve beraberliği sağlamak düşüncesi içerisinde olan Şenol Güneş, adımlarını yavaş yavaş atmaya başladı. Güneş, Trabzonspor değerlerini bir araya getirmeye çalışıyor..

GÜNEŞ'TEN EFSANE HOCAYA TEKLİF

Güneş, efsane teknik direktör Ahmet Suat Özyazıcı ile bir araya gelerek, bir görüşme yaptı.

Şenol Güneş, Ahmet Suat Özyazıcı'ya beraber çalışma teklifinde bulunarak, kendisinin bilgi ve birikimlerinden yararlanmak istediğini söyledi.

ÖZYAZICI, TRABZONSPOR İÇİN NE GEREKİYORSA YAPARIM”

Özyazıcı' Şenol Güneş'in kendisine yaptığı tekliften mutlu olduğunu belirterek “Trabzonspor'a uzun yıllar hizmet ettim, şimdi ise Trabzonspor için elimden ne gerekiyorsa, bilgi ve birikimlerimle yardım etmeye hazırım” dediği ve Güneş'in teklifinden son derece de memnun olduğu da öğrenildi.

ÖZYAZICI'NIN GÖREVİ BELLİ DEĞİL

Şenol Güneş ile Ahmet Suat Özyazıcı'nın ilk görüşmesinde Özyazıcı'nın Trabzonspor'da  hangi görevde çalışacağı  konusun ise netlik kazanmadığı öğrenildi.

KAMP DÖNÜŞÜ DETAYLARI GÖRÜŞECEKLER

Trabzonspor'un Antalya kampının sona ermesinin ardından Şenol Güneş ile Ahmet Suat Özyazıcı tekrar bir araya gelerek detayları görüşecekler.

Yapılacak olan bu görüşme sonunda efsane hoca Özyazıcı'nın Trabzonspor'daki görevi  de belli olacak.

ÖZYAZICI'NIN İSMİ ÖLÜMSÜZLEŞTİRİLMİŞTİ

Trabzonspor yönetimi geçtiğimiz günlerde efsane hoca Ahmet Suat Özyazıcı'nın ismini ölümsüzleştirerek, Trabzon Karadenizspor takımın maçlarını oynadığı Karayolu altındaki stada ismini vermişti

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler