Güneş'ten Futbolcularına mesaj

İyi futbol oynayan her futbolcuyu sevdiğini de vurgulayan tecrübeli çalıştırıcı, "Oyunculardan memnun muyuz, değil miyiz, siyah mıyız, beyaz mıyız diye ayrım yapmayalım? Oyuncular benden memnun olmasın ama Trabzonspor'un elemanı olsun, onun başarısı için

Güneş'ten Futbolcularına mesaj

İyi futbol oynayan her futbolcuyu sevdiğini de vurgulayan tecrübeli çalıştırıcı, "Oyunculardan memnun muyuz, değil miyiz, siyah mıyız, beyaz mıyız diye ayrım yapmayalım? Oyuncular benden memnun olmasın ama Trabzonspor'un elemanı olsun, onun başarısı için çalışsınlar. Beni övmesinler. İyi futbol oynasınlar. Eğer iyi futbol oynarsalar hepsini severim, oynamazlarsa canlarını yakarım" dedi.

Güneş, Fatih Tekke'nin transferiyle ilgili olarak,

"Fatih Tekke konusunda konuşmak doğru değil. Transfer yapılır, bitirilir ve sonra konuşulur. Fatih de buraya gelmek istiyor, biz de almak istiyoruz ancak kulübü çok para istiyor. Bu nedenle şimdilik Fatih Tekke transferi ikinci planda. Kulübüne gitmek istediğini söyler ve bizimle anlaşırsa gelir, olmazsa sezon sonunda alırız. Gelmeye hazır, biz de almaya hazırız. Zenit takımı bizim teklifimizi kabul ederse seve seve bu transferi bitiririz" şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler