Güneş, Yattara'ya komşu oldu

Güney Kore'nin FC Seul takımını çalıştıran Güneş'in, Trabzonspor'un Gineli oyuncusu İbrahima Yattara'nın daha önce Realİstanbul konutlarından aldığı dairenin alt katını satın aldığı bildirildi. Şenol Güneş, Realİstanbul projesinin yerinin çok güzel olduğu

Spor 03.03.2009, 11:37
Güneş, Yattara'ya komşu oldu

Güney Kore'nin FC Seul takımını çalıştıran Güneş'in, Trabzonspor'un Gineli oyuncusu İbrahima Yattara'nın daha önce Realİstanbul konutlarından aldığı dairenin alt katını satın aldığı bildirildi. 

Şenol Güneş, Realİstanbul projesinin yerinin çok güzel olduğunu belirterek, ''Atatürk Havalimanı'nın yanında, İstanbul'un en merkezi yerinde. Projenin kapsamı oldukça geniş. Rezidans kalitesinde hizmetler sunulacak. Aslında yeni bir gayrimenkul almayı düşünmüyordum. Realİstanbul'un merkezliği ve sunduklarıyla bu düşüncemden vazgeçtim. Havaalanına çok yakın. Benim gibi sürekli seyahat edenler için bu önemli'' dedi. 

Şenol Güneş, A3 blok 12. katta, İbrahima Yattara ise aynı bloğun 13.katında oturacağı bildirildi. 
 

Geçtiğimiz günlerde firma Trabzonspor'un Beşiktaş'ı yenmesi halinde İbrahima Yattara'ya satın aldığı evi ücretsiz olarak vereceği bildirmiş, ancak bordo-mavili takım 1-1 berabere kalınca bu gerçekleşmemişti.

Aytekin AKAY / haber61.net

Yorumlar (1)
H.KÖSE 12 yıl önce
Bu kadar parayı oraya vereceğine TRABZON dan3 daire alsan daha iyi değilmiydi yine de güle ğüle otur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@