Güneş: Daha iyiydik!

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.Güneş "Bizim de sıkıntılarımız vardı. Trabzonspor'un da sıkıntısı vardı. Benim de buraya gelişim tesadüf oldu. Hem tesise gittim. Hem sahaya çıktım. Kader bazen düşünmediğ

Spor 15.08.2014, 23:59
Güneş: Daha iyiydik!

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Güneş "Bizim de sıkıntılarımız vardı. Trabzonspor'un da sıkıntısı vardı. Benim de buraya gelişim tesadüf oldu. Hem tesise gittim. Hem sahaya çıktım. Kader bazen düşünmediğin şeyi yaptırıyor. İyi bir dostluk maçı oldu. Kazanabilirdik. Olumlu işler yapmaya devam ediyoruz. Oyuncuların söyleneni yapmaya çalıştığını görüyorum. Kompakt oynuyoruz. Poziyonda bulduk ama goller bulamadık. Başarılı olacağımızı düşünüyorum. Bütün oyuncuları görme şansımız oldu. Bugün itibari ile Trabzonspor maçı iyi bir ölçü maçı oldu. Seyirci ambiansı mükemmeldi. Trabzonspor'da güçlü takım güçlü oyuncuları var.

Onlarda yeni takım kurdukları için arayışlarda olacaktır. Bu noktada bu durumlar normal. Taraftarın sahiplenme duygusu olağanüstü seviyeye çıktı. İnşallah böyle devam eder. Böyle olmalı. Ama aynı taraftar bizde de var. Çok güzel bir camiamız var. İyi bir kulübüz. İnşallah Bursaspor, Trabzonspor rekabeti Şampiyonluk için olur. Plakamız ters ama anlayışımız aynı.  Bugün enteresan bir duygu oldu. Beni tanıyan tanır. Biraz daha kenarda kalmak istedim.

Organizasyon yapılmış. Taraftar çağırmak istedi. Çok güzel etki yaptı bende. Geç çıktım sahaya. Buna rağmen taraftar bağrına bastı. Hizmet yapanlar unutulmuyor. Bugün ki eğlencenin ve Trabzonpor'un hocasına teknik heyetine olmasını istediğim için dışında kalmak istedim. Ama onların sevgisi o kadar büyük ki birazını da bana ayırdılar." dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
ismail oflu 7 yıl önce
Şenol hocam şimdiye kadar Trabzon için yaptıkların ve daha sonra da yapacakların için teşekkürler. Aslında sen hiç başarısız olmadın, sana düzgün transferler yapamayan yönetimler başarısızdı ve sen yönetimlerin baskısına karşı susman hataydı. 2010-2011'de takım şampiyonluğa oynarken ara transferde iyi 2 transfer yapılsaydı 85 puanla garantili şampiyon olurduk.
özkan 7 yıl önce
Bu transferlerin senin zirveye oynadigin yillarda yapilmasini isterdim hocam.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@