banner526

banner513

Gümüşdağ'ın karşısında ceketini ilikledi!

Başakşehir ile Galatasaray arasında yapılan karşılaşmada sahada dışında yaşanan bir olay da çok konuşuldu. Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'a karşı ceket ilikleyen ikinci başkan Abdurrahim Albayrak büyük tepki çekti.

Spor 29.06.2020, 14:27 29.06.2020, 15:21
Gümüşdağ'ın karşısında ceketini ilikledi!

Başakşehir ile Galatasaray arasında yapılan ve 1-1 tamamlanan maç öncesinde Abdurrahim Albayrak'ın Göksel Gümüşdağ karşısında ceketini iliklemesi herkesin dikkatini çekti. Trabzonspor'un şampiyonluk yolundaki rakibi Başakşehir'in Başkanı Gümüşdağ'a karşı gösterilen bu tavır tepki çekti.

Ajansspor'da yer alan habere göre yaşananlara Galatasaray üyeleri de tepki gösterdi.

Twitter'da gündem olan görüntülere Galatasaray üyesi Yasin Çakmak, , “Bir şeyler yazıp sonra hakkıyla disipline gitme ihtimalim var...” mesajıyla paylaştı. Üyelerden Ahmet Tirali ise, "Galatasaray Spor Kulübü yöneticisi, hiçbir kulüp yöneticisinin önünde panik halinde ilikleyecek düğme aramaz, başını eğmez. Değil saygı duyduğun adam, öz baban bile olsa sen orada, ona karşı Galatasaray’ı temsil ettiğin için buna uygun davranmak zorundasın" ifadesini kullandı. İskender Baydar Albayrak'a tepki göstererek, "Rakip karşısında ceket ilikleyenlerin, kendi yardımcı antrenörünü hakeme kızdığı için susturanların yönettiği bir kulüpte, sahadaki aslanların mücadelesi sadece alkışlanır.. Helal olsun çocuklar" diye görüş bildirdi.

Gümüşdağ'ın karşısında ceketini ilikledi!

Gümüşdağ'ın karşısında ceketini ilikledi!

Gümüşdağ'ın karşısında ceketini ilikledi!


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (15)
Erdoğan Erkan 6 gün önce
Yalakalıkla ist.bld.nakliye işlerini alıyor.
Mantıklı 6 gün önce
İlikle, ilikle seni adi ötlek. Onlardan bir puan aldığınız içinde özür dilemişsindir. Belkide gizlice elinide öpmüşsündür.”Sarı Çiyan” dokunulmazlığının sefasını sürüyor.
bayburtlu 6 gün önce
Bu adam yalakanın önde gideni ne bekliyordunuz. Konu Trabzonspor olunca bir araya gelmeleri zor olmuyor.
61 paşa 6 gün önce
Yalaka,yalaka ,yalaka
yeni mi anladınız 6 gün önce
Ülkenin en tehlikeli ve en sinsi karakterinin kim olduğunu bulmak zor değil
Tursun 6 gün önce
200 değil 500 mini büsün olsa şlopşlop çu şlopşlop çudur bu kadar yalarsanız biyerleri kokar ağzınız
Kosovali 6 gün önce
Kendimizi kandirmayalim,sen git son saniyede Alanyaya gol ye,son siradaki 10 kişi kalan takimla berabere kal,vanspora yenil,eskişehire yenil,ve git suçluyu uzaklarda ara.
Görünen köy. 6 gün önce
Sn. Fatih hoca, bu resmi gördüğünde neyin mücadelesini verdiğine şaşırmıştır herhalde. Hepimimiz beşeriz eğilip, bükülmek ancak ve ancak yüce Allah ın kudretinin önünde olur. Burada abartı görüyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@