banner526

banner533

banner513

GS'de oyun havalı kutlama

UEFA Kupası 3. Tur rövanş maçında Galatasaray ile Bordeaux arasında oynanan karşılaşmayı Galatasaray, 4-3 kazanarak turu geçen taraf oldu. Ankara'da Kızılay ve Bahçeli'de Toplanan Taraftarlar, Turu Oyun Havaları Eşliğinde Kutladı. Kutlamalar Asker Eğlence

Spor 26.02.2009, 23:56
GS'de oyun havalı kutlama

UEFA Kupası 3. Tur rövanş maçında Galatasaray ile Bordeaux arasında oynanan karşılaşmayı Galatasaray, 4-3 kazanarak turu geçen taraf oldu.

Ankara'da Kızılay ve Bahçeli'de Toplanan Taraftarlar, Turu Oyun Havaları Eşliğinde Kutladı. Kutlamalar Asker Eğlencesiyle Birleşti.

Galatasaray'ın Bordeaux'u 4-3 yenerek tur atlaması sarı-kırmızılı taraftarların sevinç gösterilerini de beraberinde getirdi. Ankara'da Kızılay ve Bahçeli'de toplanan taraftarlar, turu oyun havaları eşliğinde kutladı. Kutlamalar asker eğlencesiyle birleşti.

Sarı-Kırzmızılıların Fransız rakibini yenerek 4. tura adını yazdırması Ankara'da oyun havalarıyla kutlandı. Soğuk nedeniyle taraftarların fazla ilgi göstermediği kutlamalarda, asker eğlencesiyle tur kutlaması birlikte yapıldı. Bahçeli 7. Cadde'de trafiği kesen bir grup taraftar, tur sevincini askere giden arkadaşlarını havaya atarak kutladı. Yoldan geçen araçlarda taraftarların kutlamalarına korna çalarak eşlik etti.

Yorumlar (2)
Genç Reis 12 yıl önce
Avrupa'da ilerlemeniz ligde tökezlemeniz ümidiyle bir dahaki maçta görüşmek üzere giray hocama ve konyaya basarılar
Chief 12 yıl önce
Millet bizi örnek alıyor . TrabzonLu olmak büyük gurur veriyor insana ya :) Ama tabi bazı cakallar gelenek görenekLerimize ortak olma girisiminde bulunuyorLar ama nafile yedirmeyiz arkadas ;)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@