GS maçında TS kalesi kimin?

Son oynanan Konyaspor müsabakasında yediği goller sebebiyle eleştirilen Tolga Zengin, milli takıma çağrılarak moral bulurken, Galatasaray sınavında teknik heyetin Tony Slyva'ya şans verme olasılığının arttığı öğrenildi. Geçici lisansı çıkarıldıktan sonra

Spor 13.10.2008, 09:14
GS maçında TS kalesi kimin?
Son oynanan Konyaspor müsabakasında yediği goller sebebiyle eleştirilen Tolga Zengin, milli takıma çağrılarak moral bulurken, Galatasaray sınavında teknik heyetin Tony Slyva'ya şans verme olasılığının arttığı öğrenildi.

Geçici lisansı çıkarıldıktan sonra kulübede oturmaya başlayan ve fırsat bekleyen Senegalli file bekçisinin bu stres derecesi yüksek maça hazır olduğu dile getirildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
SELIM 13 yıl önce
Tolga konusunu çok detaylı irdelemeyeceğim.Benim esas yazmak istediğim konu şudur; Sayın yönetim ve Ersun hoca oturup birlikte karar alınıp iyi ve tercübeli kaleci alacağız demişlerse ki biz öyle biliyoruz ve alınmışsa Tolga yı yeniden keşfedecek halimiz yok. Biz taraftar olarak Tolga ile ilgili görüşümüz nettir. O da şudur; Tolga Ts nin kalesini koruyacak yeterlilikte kaleci değildir. Ts nin bu yıl iyi bir defans kurgusu vardır zaten hata yapmazlarsa bu takım çok az gol yer kim oynarsa oynasın şayet hata yaparlarsa Tolganın kalitesi ortaya çıkar buda tekrar son iki maçta açıkca görülmüştür. Lütfen duygusallığı ve hemşehriliği bir kenara atın gerçekleri görün. Bu takımın birinci Slyva ikinci kalecisi Onur olmalı.
s_l_h_g_g_l 13 yıl önce
tony slvya olmalı..........
muhammetkurt 13 yıl önce
trabznsporun yıllardır kalesini koruyan kaleciyi bukadar eleştirmeye gerek yok kötü veya ii sonucda gidiyorr nerden biliyorsuuzz tony daha ii bence şimdilk tolga dursun derimm!alt yapıdan yetişmiş bedava aldığın bir topcu şimdiye kadar nerdeydi tony!1

Gelişmelerden Haberdar Olun

@