Gözler Umut Bulut'a çevrildi

Bu sezon Trabzonspor'un en çok umut bağladığı isimlerin başında gelen Umut Bulut, performansıyla kendine güvenenleri üzüyor... 8 haftalık yarış geride kalırken sadece 2 gol atabilen (Antalya-Konya) yıldız oyuncuya hocası Ersun Yanal da yakın ilgi gösteriy

Spor 29.10.2008, 08:24
Gözler Umut Bulut'a çevrildi
Bu sezon Trabzonspor'un en çok umut bağladığı isimlerin başında gelen Umut Bulut, performansıyla kendine güvenenleri üzüyor... 8 haftalık yarış geride kalırken sadece 2 gol atabilen (Antalya-Konya) yıldız oyuncuya hocası Ersun Yanal da yakın ilgi gösteriyor.

Umut ise takım olarak pozisyon üretmekte sıkıntı yaşamamalarına rağmen son vuruşlarda sorunla karşılaştıklarını vurguluyor. Şimdi Trabzonspor'da tüm dikkatler Umut Bulut'a ve kendisi gibi suskun sayılabilecek durumdaki Gökhan'a çevrilmiş durumda.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Karaani 13 yıl önce
Pozisyon yaratmakta sorun yokmuş,sorun son vuruşlardaymış.İyide kardeşim sen onun için ordasın işte.Tam onun için ,o vuruşu yapmak için.
fanatik.t.s 13 yıl önce
yaw kardeşim zaten umut fulbolcumu veya bır atletızımcimi anlamadım boş boş koşuyo adamın yetenegi sınırlı.haa adam gene elınden gelenı yapıyo ama kapesitesi yok. ya boş koşuyo yada her pozisyonda ofsayta kalıyo bır seferde isaac oynasın yaw bakalım ne oluyo
tufies 13 yıl önce
umut çok iyi niyetli koşuo yıpratıo ama son beceri yok demekki bu işler iyi niyetle olmuo yani beceri olacak buna hem fikiriz taraftarlarca. o zaman umutu çek kenara koy yarım dewre madem gönlünü alacaksan. bi konuda şu war yanal ısıacla-yatarrayı aynı tarz sanıo umut-gökhan farklı tarz sanıo ki forvette ikisini kanatlarda birini çıkarıoı birini alıo bence bu ÇOK YANLIŞ!!!yattara-ısıac çok farklı tipteler umut-gökhan ise aynı tarz birbirini engelliolar bunu bi göremedi. ısıac hatta kanat diil forvettir koy onu umutun yerine illede çift forvet istiosan solda ilerde oynasın arkalarına da koy colmanı sağada 90 dk yattara olsn bakalım nasıl oluyor. ayrıca serkandan sağ bek olmaz çok ileri gidio hem yattarayı engellio hem de şişip kalıo geri dönemio ve gol yiyoz. bakın antep cimbom maçına yediğimiz golelrde serkan taaa nerelerde. hatta antepte tabatanın bi gollük pozisyonu varki dışarı attığı orda bile serkan 5 m. geride kalmış. sağ beke de bi çözüm lazım. forza ts7!!!!
osmant 13 yıl önce
Tamam umut çok koşuyor ama bitirici olamıyor da bu gökhan denen çok değer verdiğinizi ne yapacaz nereye koyacaz.Hep birilerini günah keçisi yapın olurmu? İşte bu yüzden gün yüzü göremiyoruz.Birde futboldan anlıyormuş gibi yorum yapanlar yokmu hele. onlara diyorumki sizler kör bakan nankör taraftarlarsınız.gökhan dediğiniz bitirici değil tamamda gökhan ona düşen pozisyonlarda ne yaptı.hiç.Hani fırsatçılığı.
sıla işte 13 yıl önce
kardeşim gökhan iyi forvet olabilir ama bize fatih tekke gibi yetenekli kapasitesi çokyüksek sonvuruşlarda usta en az 26 yaşında bir forvet lazım ve COLMAN a biraz daha sabır etmek LAZIM
Taşkent 13 yıl önce
aslında yazmak istemiyorum ama yazmadanda duramıyorum,Şenol güneşten sonra kaleci miz olmadı sıra onurda oda bir iki maç oynasın bakalım,biz lig boyunca 7 gol yediğimizi hatırlarım tabiii kalede şenol vardı..heuygidi günler hey..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@