Gökhan Ünal söz verdi

GÖKHAN SÖZ VERDİTakımın gol yollarında sıkıntı yaşamayacağına sözünü de veren Gökhan, ilk yarıda tam hazır olmayışı nedeniyle bekleneni veremediğini anlatırken şöyle konuştu: "Takımımın başarısı için her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım.

Spor 29.12.2008, 15:41 10.09.2018, 11:28
Gökhan Ünal söz verdi


GÖKHAN SÖZ VERDİ

Takımın gol yollarında sıkıntı yaşamayacağına sözünü de veren Gökhan, ilk yarıda tam hazır olmayışı nedeniyle bekleneni veremediğini anlatırken şöyle konuştu: "Takımımın başarısı için her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Gol atamadığım maçlarda gol attırdım. Çok da kötü bir ilk yarı geçirmediğimi düşünüyorum ama beklentilerin altında olduğumun da farkındayım. İkinci yarı hem benim için hem takımım için çok farklı olacak. Uzun süre oynamamış olmamın getirdiği hamlığı üzerimden attım. Antalya kampında kendimi toparlayıp takımının alacağı galibiyetlerin altına imza atmak istiyorum."

İDDİA HİÇ BİTMEYECEK

Bordo mavili takımın şampiyonlukta, kendisinin de gol krallığındaki iddiasının hiç bir zaman bitmeyeceğini de vurgulayan Gökhan, daha sonra şöyle konuştu:

"İkinci yarıda atacağım gollerle hem takımın zirve yarışına katkı yapmak, hem de kendi açımdan yeniden gol krallığı başarısını yaşamak için çaba harcayacağım. Teknik direktörümüzün ve yönetim kurulumuzun desteğinin arkamda olduğunu bilmek çok güzel. Taraftarların da gönlünde taht kuracağıma inanıyorum."

Yorumlar (4)
builder 12 yıl önce
gökhan fatih tekke kadar değer görmek istiyorsan onun kadar gol atıp onun kadar çalışman lazım..sana o kadar para verildi değerini bil ve ona göre oyna..biz senn bunu başaracağını biliyoruz..fener maçıyla beraber inş yükselişe geçersin..şu fener maçında göster kendini..
KAMALİ 12 yıl önce
Bu bizim taraftarın nedir Fatih TEKKE tutkusu anlamadım sanki adamı zorla gönderdik. bizi her sezon şampiyon yapıyordu ve boğaz tokluğuna top oynuyordu. her futbolcunun yorumunda fatih tekke var. arkadaşlar oynadığı döçnemleri unutmayın sezonun tarısı sakat geçiyordu bir yan hakem tokatladı. 6 resmi maç oynamadı bırakın gidenin arkasından ağlaşmayı elimizdeki değerlere sahip çıkalım hoşca kalın ikinci yarı gökhan şoooov seyredelim. allahın izni ile gülmeyin sadece bir ay bekleyin bu yazdıklarımı da lütfen o zaman hatırlayın
delitay 12 yıl önce
kamali sana sonuna kadar katılıyorum evet elimizdekilerinin kıymetini bilelim sanki fatih tekkeyle 3 şanpiyonluğumuz var trabzonoun en iyi kadrolarından biriydi fatihin devri şu an o kadromuz yok fatih olsada belki takım bozulacak iyi giden bir takımımız var ben oyun kurucu eksiyimizin olduğunu düşünmüyorum sola iyi bir adam alırsak hem colman hem yattara hemde gökhan ünal rahatlayacak birde ersun hoca hüseyinin yerine ceyhunu oynatırsa bu bize yeter bırakın on numara işlerini bizim oyun sistemimizde yatan adama ekmek yok öyle koşan on numarada bulamazsın bulsanda alamazsın sevgilerimle ANK MURAT PAYYU
ibevka 12 yıl önce
Evet maalesefki sizin baktığınız gibi ben göremiyorum Aklınıza bi getirin hele; gokhanın ne goller kacırdıgını

en basitii gs macında ve daha cokları, bole forvetimiz oldukca da onlar (rakip taraftarlar) bize ikinci taraflarıyla gulecekler ve gülmeyede de devam edeceklerdir. sen altı pasta koca kaleye topu sadece yuvarlamayı yapaıycaksın bende sana prim verecem olemii ben seni seyredecem 90 dakika mac boyunca gol kacırma yarısına gireceksin benı kahredeceksın bende sana prım verecem olemi? sen anca.. bankadan paranı alırsın Sayın gokhan Fatih bu sahnede yok ama olsaydı inanıyorumki leblebi gibi gol atardı. Kıyaslama bile yapmam doğru deil Cunki Fatih Tekkeye ayıp etmiş oluruuz Saygılarımla İnşallah ikinci yarı beni yanıltırsın Sayın Gokhan Senden cok şey beklıyoruz taraftar olarak Bizi düşün cık sahayaa Unutmayınki İstanbul takımlarını yenmeden şampıyon olunmuyor Saygılarımla Beni izlemeye devam edin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@