banner526

banner533

banner513

Gökhan reklam filminde oynadı

Trabzonspor'un golcü oyuncusu Gökhan Ünal, sponsorlardan Ülker'in reklam filminde oynadı. Ülker, Trabzonspor kulübü ile birlikte sponsor olduğu diğer takımlar Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş için ayrı ayrı reklam filmi hazırladı. Trabzonspor Kulübü iç

Spor 15.01.2009, 16:21
Gökhan reklam filminde oynadı

Trabzonspor'un golcü oyuncusu Gökhan Ünal, sponsorlardan Ülker'in reklam filminde oynadı.


Ülker, Trabzonspor kulübü ile birlikte sponsor olduğu diğer takımlar Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş için ayrı ayrı reklam filmi hazırladı.

Trabzonspor Kulübü için hazırlanan reklam filminde rol alan Gökhan Ünal, çekimlerin bir hayli zevkli geçtiğini vurguladı.

Reklam filminin kısa süre içerisinde gösterime gireceği belirtildi.

Yorumlar (3)
builder 12 yıl önce
artistte oldu en sonunda..yav gökhan bak o formayı giyince neler oluyomuş gördün mü?? şimdi ona göre oyna lütfen...fener maçında 3 gol at ondan sonra istersen ligde daha oynama..
OziloZ 12 yıl önce
Fener maçını kazanınca bizi doğrudan şampiyon yapıyorlar. Bu Fener takıntısını bir kenara bırakma vakti geldi de geçiyor. Daha önce de pek çok futbolcu reklamlarda oynadı. Gökhan da oynayabilir. Normaldir.
ofluyattara 12 yıl önce
gökhanın reklam filminde oynaması normalde sahada böyle yürüyerek oynaması normalmi onu bilmiyorum nerde oynadıgını hala anlayamadı o paraya 3 tane fatih tekke alınırdı yazık oldu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@