7m


7m

hyundai

Gökhan: Her takımı yeneriz

Denizlispor deplasmanında attığı altın golle bordo-mavili takımı galibiyete taşıyan Gökhan, iyi mücadele ettikleri zaman karşılarındaki her takımı yenecek güçte olduklarını vurguladı. Başarılı futbolcu, “Bundan sonra her maçımız bir final. Mücadele ettiği

Spor 21.09.2008, 13:00
Gökhan: Her takımı yeneriz
Denizlispor deplasmanında attığı altın golle bordo-mavili takımı galibiyete taşıyan Gökhan, iyi mücadele ettikleri zaman karşılarındaki her takımı yenecek güçte olduklarını vurguladı. Başarılı futbolcu, “Bundan sonra her maçımız bir final. Mücadele ettiğimiz zaman karşımızdaki takımı yenecek güçteyiz. Şampiyonluğa oynuyoruz. Her maçımız final, inşallah önümüzdeki haftalarda tempomuzu daha da artırıp, daha iyi olacağımıza inanıyorum” dedi.
Denizlispor karşısında önemli bir galibiyet aldıklarını belirten Egemen de doğru yolda olduklarını söyledi. Tecrübeli futbolcu, “Belirlenen hedefler doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz. Genel olarak iyi mücadele ediyor ve rakiplerimize pozisyon vermiyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (3)
bakırtaş 14 yıl önce
Gökhan bu futbolunla konuşman tezat oluşturuyor!!Emekli futbolcu gibisin..Sadece sahada konuş..Umut'da sana ayak uydurmuş..Hoca nedense kanatlardan oynatmıyor..Barış neden yedek?
grisakall 14 yıl önce
gökhan acaba bu sene lig maçlarından sonra kendini izlemişmi? izlese eminim böyle konuşmaz.
GurbetciGencler 14 yıl önce
Gökhana ben inanıyorum her futbolcunun olumsuz zamanları olacaktırr.Ona bakarssanız colmanda o kadar iyi deil ama 2 side toparlayacak siz böyle yorumlar yaparak destek diil köstek oluyosunuz hiç yazmayın daha iyi!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@