banner526

banner533

banner513

"Gökdeniz'e ben sahip çıktım!"

Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Fildişi Sahili maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında, Trabzonspor yönetiminin takımlarından kadroya az futbolcu çağrılmasıyla ilgili yaptığı sitemlere cevap verdi. Herhangi bir kulübe karşı ön yargılı tutumu

Spor 10.02.2009, 20:21

Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Fildişi Sahili maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında, Trabzonspor yönetiminin takımlarından kadroya az futbolcu çağrılmasıyla ilgili yaptığı sitemlere cevap verdi.

Herhangi bir kulübe karşı ön yargılı tutumunun olmayacağını belirten Terim, daha önceki görev süresinde Hami, Ogün, Abdullah, Orhan, Tolunay gibi 6-7 isme görev verdiğini bunların birçoğunu 2006 Avrupa Şampiyonası'nda oynattığı, daha sonra Fatih, Gökdeniz, Hüseyin, Tolga, Ceyhun gibi isimlere görev verdiğini belirtti.

Serkan Balcı'nın da sakatlığı bulunmasaydı bu maçın kadrosuna çağıracağını ifade eden Terim, "Gökdeniz'e herkes sırt çevirdiğinde ben sahip çıktım" diyerek, ön yargılı bir tutum içinde bulunmayacağını örnekledi.

Terim, 2008 Avrupa Şampiyonası'nda başarılı olan kadroyu bozmak istemediğini ancak bu kadroya takviyelerin olabileceğini belirterek, Trabzonspor'un başarılı oluşundan memnun olduğunu ve her zaman takip ettiklerini ve katkı alacakları bir kulüp olduğunu söyledi.

Yorumlar (20)
isakarsu 12 yıl önce
Sn. Terim bunları hiçbirimiz yemiyoruz.. Palavra okumayı bırak, yedekler ve sakatlardan milli takım yapmayı bırak gerçek hakedenlere ver artık. yada terket...
Trabzonspor Cilginlar 12 yıl önce
Egemen gibi bir süper adami milli takima almadin ya fatih hoca ....hey gidi heyyyyy.....egemen ssüpersinnnnnn
custa 12 yıl önce
terim git işine ya

sen kimsin gökdenize sahip çıkacaksın ya
bobmarli 12 yıl önce
fatih hocam sein ts lilere karşi bi marazim yok diysin ama ts den bir fut bo cu aliyom zaten bu türkiyede ts lilşere herkesin bi marazi var dir ama herkes ole bilsin yürkiyenin 4 büyüğü ts
lorenzo 12 yıl önce
bizden oynasa oynasa gökhan ünal ve serkan oynar başka kimse oynayamaz egemenmi oynar derseniz bence şu milli takıma giden stoperleri görünce onada oynar diyorum...ama egemeni sırf sakalları yüzünden oynatmazdım...selçuk hüseyin tolga bunlar milli futbolcu olacak kapasitede değil...song cale colman sylva oynayacak halide yok...
leejunfan 12 yıl önce
senin forvet ve forvet arkası bütün futbolcuların sakatlandığında Fatih Tekke yi ne kadar da aamıştın. bu kadar sakatla bu kadar olur deme lüksün yok. kondüsyonunu iyi depolamayan veye sakat olan kendi takımında yedek kullübesinden dışarı esnemek için çıkan müsvette futbolcuları kadroya dahil edipte buma Türkiye Milli takımı diyemezsin. Buna ancak Terim milli takımı denir. şimdi bize ona sahip çıktım ,buna sahip çıktım deyipte maval okuma.Gerçi şu dönemlerde almaman bizim için daha hayırlıdır, takımımızın ahengini bozmazsın en azından.biz şampiyon olalımda nasıl olsa o milli takımı tepeden tırnağa TRABZONSPOR lu futbolculardan kurmak zorunda kalacaksın. O dönemde de 10 -11 futbolcu istediğinde ; yönetimin bizim lig maçımız var hoca okadar futbolcu gönderemeyiz dediğinde yüzünün halini görmek isterdim.Sana ve ekibine başarısızlıklar dilerim.
FRANCO 12 yıl önce
Lorenzo kardeşim seni anlamakta zorlandım açıkçası.EGEMEN en azından 3 yıldan itibaren A milli takımda oynayacak düzeyde futbol oynamaktadır, herhangi bir insanın saçı-sakalı yüzünden milli takıma alınmaması kadar saçma bir şey olamaz.EGEMEN şu anda yerli olarak SERVET ile beraber mevkisinin en iyisidir ancak neden milli takıma alınmıyor, hazırlık maçlarına bile davet edilmiyor bunu anlamak gerçekten zor, SONG ve EGEMEN'İN TRABZONSPOR defansını nasıl toparladığını sağır sultan duydu ama MİLLİ TAKIM ANTRENÖRLERİ bunu göremiyor maalesef, görüyorda işin içinde başka şeyler var demekki, şu anki formuyla HÜSEYİN alınamazmıydı sizce BAHANE BAHANE BAHANE, Trabzonspor GÖKDENİZ'E sahip çıkmasaydı GÖKDENİZ şimdi kimbilir nerelerdeydi, o malum olaydan sonra belkide futbol hayatını bitirmişti, bazı şeyleri anlatırken iyi hesaplayıp konuşmak lazım SAYIN TERİM, sen bunları gitte 3 büyük kulübün yandaş medyasına anlat, TRABZON'LU ve TRABZONSPOR'LULAR senin bu açıklamalarına inanmaz.
dabbe 12 yıl önce
fatih hocaa sen bırak bu işleride..git sakat olan emre ile gökhan zanı kadroya al..bide gkdenize sahip çıkmışş...bu adam senin yüzünden 6 ay futbol oynuyamadı bunları ne çabuk unuttun..sen eğer gökdenize bişe olmaz yaa ben hallederim işlerini diyip..alıp kamoa götürmeseydin..gökdeniz savunmasıne mahkemeye verip 6 ay ceza almayacaktı...EURO 2008 DE PLATİ'Nİ NE dedi bunları sayın ŞENEZ ERZİG beye..hani sizin o UEFA kupasını kaldıran adamınız nerde diye sordu...şimdi biz sana soruyoruz fatihi niye almadın o zamna milli takıma..sen git istanbuldan kur milli takımınıı..trabzonsporun senin gibi insanların liderliğindeki milli takıma verecek topçusu yok zaten.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@