Gökdeniz'den TS'ye ziyaret

Trabzonspor'un eski yıldızı Rubin Kazan'ın başarılı futbolcusu Gökdeniz bugün Trabzon'a geldi. Başarılı futbolcu Mehmet Ali Yılmaz tesislerine gelerek eski takam arkadaşları ile hasret giderdi. Gökdeniz önce Tolga sonra kulüp domktoruyla bir süre görüştü.

Spor 04.12.2008, 14:28
Gökdeniz'den TS'ye  ziyaret

Trabzonspor'un eski yıldızı Rubin Kazan'ın başarılı futbolcusu Gökdeniz bugün Trabzon'a geldi.

Başarılı futbolcu Mehmet Ali Yılmaz tesislerine gelerek eski takam arkadaşları ile hasret giderdi. Gökdeniz önce Tolga sonra kulüp domktoruyla bir süre görüştü.


Gökdeniz, Tesislerde bulunan bordo mavili Trabzonspor amblemini göstererek, "Bu sezon şampiyon olacak" dedi.

Bilindiği gibi Gökdenizin forma giydiği Rus kulübü Rubin Kazan, Rus ligini şampiyon olarak bitirdiTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
kerem yılmaz 13 yıl önce
Gökdenize katılmamak elde değil inş dediği gibi şampiyon oluruz.Ama fatih ve gökdenizssiz şampiyonluk bile buruk olur onlarla beraber daha anlamlı olurdu ;çünkü bizi tam anlamıyla temsil eden gökdeniz ve fatihtir.gönül isterdi onların katkılarıyla şampiyon olalım ama iş bilmeyen yöneticiler yüzünden onları kaybettik gökdenizi satarken başkan kulübün menfaati deyip 9 milyon euroya gökdenizi sattı sonra ne yaptı 6 milyon euroya gökhan ünalı 3 milyon 250 bin euroya selçuk inanı aldı şimdi herkese soruyorum bu iki futbolcumu daha çok katkı yapıyo takıma yoksa tek başına gökdeniz mi tabiki hepimiz gökdeniz deriz. sayın başkan değdimi yaptığına bu mu kulübün menfaatini düşünmek elde 2 sıradan oyuncu ve harcanmış bir sürü para ve kaybedilmiş süper bi yıldız inş gökdeniz ve fatih kaybettiğimiz son yıldızlar olurlar
nuri cebiroglu 13 yıl önce
sen kazan fatıh zenıtte şenol hocam seulde başarıdan başarıya koşuyor ama bızım medya bızans oyunlarına alışık oldugu için pek anlam ifade etmıyor onla için,unutma gökdenız kardeşim trabzon yanında ıstanbul uaşklarına zaten ıhtıyacın yok başarıların devamını dılerım.
ispirli 13 yıl önce
kerem yılmaz arkadaşım sen selçukla gökhanın daha ilk sezonları olduğu halde yaptıkları katkıları bence görmüyosun.şu anda takım liderse bu iki oyuncunun yaptığı katkıları kimse inkar edemz.
geredeli 13 yıl önce
bir arkadaş demişki şu paralar verildi.şu futbolcular alındı.ama takıma katkıları yok.ama öyle oldu ki o futbolcuların attığı kritik gollerle üç puanlar aldık.beyler şampiyonluğun para ve pul ile kıyaslanacak bir tarafı olmaz.elbette gökdeniz de fatih de bizim canımız ciğerimiz ama yoklar şimdi elimizde olanlarla idare etmek zorundayız ve lider durumdayız.artık şampiyonluk zamanı.kimsenin şampiyonluk için önümüzdeki yıllara bakacaz sözlerine tahammülü kalmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@