banner539

banner526

banner533

banner513

Gökdeniz takımdan ayrı çalıştı

(A) Milli Futbol Takımı, 2010 Dünya Kupası Avrupa elemelerinde Ermenistan ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü. Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim yönetiminde, BJK İnönü Stadı'nda gerçekleştirilen antrenman, koşu ve pas çalışmasıyla

Spor 03.09.2008, 20:39
Gökdeniz takımdan ayrı çalıştı
(A) Milli Futbol Takımı, 2010 Dünya Kupası Avrupa elemelerinde Ermenistan ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü.

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim yönetiminde, BJK İnönü Stadı'nda gerçekleştirilen antrenman, koşu ve pas çalışmasıyla başladı. Daha sonra Terim'in 3 gruba ayırdığı futbolcular, yarı sahada çift kale maçlar yaptı.
Sakatlıkları bulunan Mehmet Aurelio ve Gökdeniz Karadeniz, takımdan ayrı, fizyoterapist eşliğinde koşarken, Servet ve Emre Belözoğlu takımla birlikte çalıştı.

Milli takımın bu akşamki antrenmanını, Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin de izledi. Teknik direktör Terim, antrenman sırasında bir süre Engin ile saha kenarında samimi şekilde sohbet etti.

(A) Milli Futbol Takımı, yarın akşam BJK İnönü Stadı'nda basına kapalı yapacağı antrenmanla, hazırlıklarının İstanbul bölümünü tamamlayacak.

Bu arada, milliler, Türkiye ile Ukrayna arasında bu akşam Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak 2009 Avrupa Basketbol Şampiyonası eleme grubu karşılaşmasını izleyecek.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@