banner539

banner526

banner533

banner513

Giresunspor hocasını buldu

Giresunspor Basın Sözcüsü Fatih Sandal, yaptığı açıklamada, teknik sorumlu Ali Eren Beşerler'in görevinden istifa ettiğini hatırlattı. Sandal, yeni teknik direktörün belirlenmesi için bazı isimlerle görüşmeye başladıklarını ve bunlardan da Engin Korukır i

Spor 02.03.2009, 14:59
Giresunspor hocasını buldu

Giresunspor Basın Sözcüsü Fatih Sandal, yaptığı açıklamada, teknik sorumlu Ali Eren Beşerler'in görevinden istifa ettiğini hatırlattı. Sandal, yeni teknik direktörün belirlenmesi için bazı isimlerle görüşmeye başladıklarını ve bunlardan da Engin Korukır ile resmen anlaştıklarını kaydetti.

Sandal, Korukır'ın görevine başladığını ifade ederek, Korukır'ın yardımcılıklarına da Ahmet Şinasi Aydın ve Necati Uzun'un getirildiğini vurguladı.

Görevinden istifa eden Ali Eren Beşerler'in teknik menejer olarak takımda kalması için kendisini ikna etmeye çalıştıklarını dile getiren Sandal, görüşmelerden olumlu sonuç almayı hedelediklerini belirtti.

Sandal, öte yandan Ali Eren Beşerler'in yardımcılıklarını yapan kaleci antrenörü Bekir Küçükşahal ile kondisyoner Tansu Yaan'ın da görevlerinden istifa ettiklerini sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@